Рішенням організаторів початок матчу було зсунуто на 15 хвилин, з 15:00 до 15:15

Попередження: Бичек, 28, Фарина, 84

Вилучення: Бичек, 40 (друге попередження)

«Динамо» Київ: Нещерет – Дубінчак, Сирота, Дячук, Тимчик – Бражко – Кабаєв (Караваєв, 60), Шапаренко (Андрієвський, 59), Буяльський (Царенко, 60), Волошин (Беніто, 90+1) – Ванат (Супряга, 82).

Запасні: Бущан, Моргун, Вівчаренко, Малиш, Діалло, Біловар, Рамадані.

«Металіст 1925»: Сидоренко – Фарина, Червак, Є. Ткачук, Капінус – Мартинюк, Габелок (А. Ткачук, 59), Бичек – Дмитренко (Чирук, 76), Сидоров (Борячук, 67), Арі (Ременюк, 58).

Запасні: І. Потімков, Мозіль, Коваленко, Курило, Жичиков, Безуглий, Абдуллаєв.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ).

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ).

07 грудня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

07 грудня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

МОМЕНТ! Супряга перед воротарським бив головою на завершення відскоку з лівого флангу, але Червак не пустив м'яч за лінію.

07 грудня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

07 грудня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Замість Волошина вийшов Беніто.

07 грудня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кутовий із правого флангу Супряга на ближній перевів далі у воротарський на Дячука.

07 грудня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Навіс від Царенка з правого флангу полетів до рук Сидоренка.

07 грудня о 16:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Фарину попередили за фол проти Супряги в підкаті.

07 грудня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

На заміну Ванату вийшов Супряга.

07 грудня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

МОМЕНТ! Царенко з двох спроб на правому фланзі штрафного поцілив повз дальню стійку.

07 грудня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Замість Дмитренка вийшов Чирук.

07 грудня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Удар низом із лівого флангу здалеку від Андрієвського пролетів повз праву стійку.

07 грудня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Борячук віддав на хід Ременюку до зони перед штрафним із глибини поля, Нещерет кудись побіг, а суперник його випередив та пробив у порожні.

07 грудня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Тримає м'яч під тиском на власній половині 1925.

07 грудня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Борячук гратиме замість Сидорова.

07 грудня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

МОМЕНТ! Сидоренко не пустив у дальній кут постріл Бражка з-за меж штрафного з правого флангу.

07 грудня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Випустив м'яч Капінус за бокову під час дриблінгу повз Караваєва праворуч у захисті.

07 грудня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Кабаєва поміняв Караваєв.

07 грудня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Царенко грає замість Буяльського.

59’

Шапаренка замінив Андрієвський.

07 грудня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Габелка замінили на Андрія Ткачука.

58’

Ременюк гратиме замість Арі.

07 грудня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Невдалий пас Ваната на правий фланг штрафного для Буяльського.

07 грудня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Кутовий із правого флангу від Буяльського полетів на дальній бік штрафного до Шапаренка, але той пробив над воротами.

07 грудня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Сирота не влучив у дальній кут пострілом із-за меж штрафного з лівого флангу.

07 грудня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Кияни на початку другого тайму захопили володіння м'ячем.

07 грудня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ванат у дотик завершив повз ближню стійку передачу на правому фланзі штрафного.

07 грудня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

07 грудня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

07 грудня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

МОМЕНТ! Повз дальній кут пробив Волошин із передачі п'ятою від Ваната на правому фланзі штрафного.

07 грудня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

07 грудня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Ткачук не дав Ванату втекти на лівому фланзі контратаки.

07 грудня о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

ВИЛУЧЕННЯ! Буяльський прокинув м'яч на лівому фланзі атаки повз Бичека, а той його збив.

07 грудня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Кияни просто віддали м'яч на поталу суперникам.

07 грудня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Капінус на правому фланзі атаки не обіграв Буяльського один-в-один.

07 грудня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Буяльський виконав подачу кутового з лівого флангу на ближню стійку, де Ванат замкнув головою.

07 грудня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ! Удар Буяльського із зони перед штрафним Сидоренко із-під поперечини парирував на кутовий.

07 грудня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Із правого флангу Габелок виконав подачу на дальній кут воротарського, де Дмитренко пробив у один дотик!

07 грудня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Удар Бражка із стандарту пройшов повз праву стійку.

07 грудня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Кабаєва перед власним штрафним збив Бичек.

07 грудня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ! Дубінчак низом бив у ближній кут із лівого флангу штрафного, але Сидоренко парирував.

07 грудня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

МОМЕНТ! Кабаєв перехопив м'яч на лівому фланзі, а з відскоку Буяльський пробив над воротами.

07 грудня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! Сидоров ударом із правого флангу штрафного в ближній кут не поцілив у площину.

07 грудня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Буяльський скинув м'яч перед штрафним під удар Шапаренку, той поцілив у правий кут, Сидоренко парирував, але Волошин першим був на добиванні.

07 грудня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Волошин не повірив у передачу Кабаваєва на правий фланг штрафного.

07 грудня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Закидання до лівого флангу штрафного на Буяльського пішло до офсайду.

07 грудня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МОМЕНТ! Дмитренко кинув поміж ніг Тимчику на лівому фланзі, після чого з меж штрафного пробив повз ближню стійку.

07 грудня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Кабаєв із правого флангу прострілив до воротарського, але Сидоренко перевів на кутовий.

07 грудня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Буяльський у дотик від центрального кола зіграв на правий фланг атаки на хід Волошину, а той у межах штрафного пробив повз воротаря.

07 грудня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Дмитренко виконав подачу з лівого флангу штрафного в суперника перед собою.

07 грудня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Капінус кинувся під удар Шапаренка із зони перед штрафним.

07 грудня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Дубінчак фолом зупинив Арі на лівому фланзі оборони.

07 грудня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Тимчик та Фарина зіштовхнулись на лівому фланзі атаки гостей.

07 грудня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

07 грудня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 7-го грудня, відбудеться поєдинок 3-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться «Динамо» Київ і харківський «Металіст 1925». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок о 15:00.

«Біло-сині» вирішили провести один зі своїх перенесених матчів ще цього року, щоб полегшити свою долю навесні. Однак точно не розраховували вони при цьому, що зустріч із «Минаєм» на вихідних так і не відбудеться, тому вийшов незначний вихід із ритму. Чи вплине це настільки сильно на команду Олександра Шовковського, що у харківського «Металіста» з'явиться шанс? Це і належить дізнатися. Підопічні Олега Голодюка непогано виглядали в грі проти «Шахтаря», але в підсумку все одно поступилися (0:2), і навряд чи після цього повністю відновилися.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ – «Металіст 1925».