НХЛ. 6 шайб Оттави та Нью-Джерсі, перемога Колорадо, рекорд Лос-Анджелеса

Великий ігровий день відбувся у Лізі

840
0

До лідерів Сходу НХЛ наближається Детройт, який обіграв Баффало 5:3 та виграв сьомий з останніх десяти матчів. Дубль оформив Ділан Ларкін, а Ред Вінгз йдуть у топ-3 конференції.

Один з двох лідерів Сходу, Рейнджери Нью-Йорка, сьогодні поступився Оттаві 2:6 і дав конкурентам можливість скоротити відставання. Ще одна команда з Нью-Йорка, Айлендерс, дозволила аутсайдеру Сан-Хосе відіграти по ходу зустрічі відставання у три шайби та перемогти в овертаймі. Хет-трик оформив Томаш Хертл.

На Заході невдалу серію перервав Колорадо, який обіграв Анахайм 3:2. Лавини після трьох поразок повернулися до перемог і лідирують у Центральному дивізіоні.

Серед лідерів конференції є Лос-Анджелес. Королі здолали Коламбус і повторили рекорд НХЛ з переможної серії на виїзді зі старту сезону. Кінгз виграли усі десять виїзних зустрічей у поточному чемпіонаті. Сьогодні каліфорнійці виграли завдяки шайбі Дрю Дауті в овертаймі.

Не можна не відзначити матч Ванкувера та Нью-Джерсі, який завершився з рахунком 6:5 на користь Девілз. На лід вийшли три брати Х'юзи: Квін у складі Кенакс і Джек з Люком у Дияволів.