Жирона з Циганковим та Довбиком вирвала перемогу у матчі з Валенсією

Героєм матчу став Крістіан Стуані

25574
21

2 грудня відбувся матч 15-го туру Ла Ліги, у якому «Жирона» на своєму полі приймала «Валенсію».

У стартовому складі каталонців з перших хвилин на полі з'явилися Артем Довбик та Віктор Циганков, але результативними діями сьогодні український дует не відзначився.

Пропустили першими господарі, на 57-й хвилині вивів «кажанів» вперед Дуро. Відігралася «Жирона» наприкінці матчу, забив Крістіан Стуані на 83-й хвилині, а уже через п'ять хвилин досвідчений нападник оформив дубль.

Український нападник «Валенсії» Роман Яремчук розпочав матч на лаві для запасних, та з'явився на полі лише на 84-й хвилині.

Завдяки цій перемозі «Жирона» повернула собі перше місце у Ла Лізі. Конкурент каталонців «Реал» сьогодні зіграє з «Гранадою».

Футбол | 27 квітня 2024, 23:28 9

Агент півзахисника «Шахтаря» повідомив, що побував у столиці Англії з робочих питань

Як Перес відреагував на гру Кепи, який вийшов замість Луніна за Реал
Футбол | 27 квітня 2024, 07:56 1

26 квітня королівський клуб обіграв «Реал Сосьєдад» 1:0

Коментарі 21
Remark
В круту команду поради Довбик та Циганков!
Віктор Коробка
Друзі, це якась містика! Дивився одночасно Жирона - Валенсія і Кривбас - Олександрія. Несподівані лідери грали проти кріпеньких середняків. Забиває Олександрія і в Іспанії забиває Валенсія. Дивимось далі. Жирона зрівнює рахунок - чекаю тогож від Кривбасу. Кілька хвилин - і забиває Кривбас! Далі - ще цікавіше. Жирона забиває другий - я знов чекаю на відповідь Кривбасу. І вона не забарилася! Підсумок - дві вольові перемоги хазяїв в двох дуже схожих матчах! До речі, і кефи були приблизно однакові.
Nordenus
Ох как же они мучались с этой Валенсией, этот вратарь грузин тащил все что мог, а потом еще и привезли тупейший гол... Но Жирона она такая, в итоге все таки дожали в концовке, красавцы...
KirTheKing
стуани в отличной форме, несмотря на 37 лет..
Bualur
У Мичела был план Б. Такую игру трудно было переломить.
Octopus
Суперсаб Стуани. Волевая победа Жироны, такие матчи должны закалять характер. Яремчук всадник апокалипсиса, вышел и Валенсия проиграла))
roman75zpr
Важнейшие три очка! Жирона начинает выигрывать на классе плюс характер
Український Крим
Залишилось зіграти ще 23 матчі в чемпі! Нагадую, прохідна кількість очок на місце в ЛЧ в Прімері приблизно 66 отже в 23 матчах потрібно набрати хочаб 28 очок
Микола Захарченко
Жироні треба йти від матчу до матчу . Звичайно всі вже на них круто налаштовуються , але їм нема чого втрачати , можливо крім ЛЧ . Та чому б не повторити " подвиг" Лестера , тим більше КОМАНДА підібралась бойова 🔥💪
Перець
Одним словом драма
anacreon
Наші не забили, але головне, що виграла команда.
contr
Якщо б Жирона грала як останні 15 хвилин весь матч то Валенсія влетіла б 5:0 ! Яремчук таки дно ☝️