Початок матчу був перенесений з 13:00 на 15:00 через повітряну тривогу
| Оновлено 03 грудня 2023, 00:01
1384
1

Колос – Оболонь – 0:0. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 16-го туру чемпіонату України з футболу

1384
1
ФК «Оболонь»

Українська Прем'єр-ліга. 16-й тур.

«Колос» – «Оболонь» – 0:0

Попередження: Богданов (12), Мякушко (14), Чорноморець (79) - Черненко (12), Мороз (29), Карась (55), Приймак (64), Краснопір (68), Дубко (84).

«Колос»: Фесюн, Ємець, Бурда (Золотов, 70), Бондаренко, Чорноморець, Лучкевич (Ільїн, 70), Мілько, Богданов (Оріховський, 63), Мякушко (Велетень, 63), Безбородько, Болбат.

Запасні: Горох, Мисак, Гончаренко, Кукош, Цуріков, Демченко, Салабай, Попов.

«Оболонь»: Кичак, Осман, Дубко, Карась, Лук'янчук, Фатєєв, Черненко, Приймак, Мороз, Краснопір, Суханов (Тарануха, 65).

Запасні: Федорівський, Рибка, Вовкун, Нагієв, Муха, Груша, Чернов, Косовський, Мединський, Прокопенко.

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве).

Стадіон: «Колос» (село Ковалівка, Київська область).

Орієнтовні ігрові схеми:

02 грудня о 16:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

02 грудня о 16:54 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +3

Небезпечно!

Оріховський виконав штрафний удар — м'яч пролетів поруч з верхнім кутом воріт.

02 грудня о 16:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано чотири хвилини

90’

Оріховський навісив зі штрафного з лівого флангу, Кичак не зміг вибити м'яч, лише зачепив пальцями. Подача з кутового не принесла небезпеки.

02 грудня о 16:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
85’

Фесюн вибіг за м'ячем, за який боролися два гравці у штрафному майданчику, послизнувся та зачепив футболіста Оболоні. Пенальті не призначено.

02 грудня о 16:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
84’

Дубко отримав жовту картку за грубу гру проти Безбородька.

02 грудня о 16:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Черненко виконав штрафний удар. М'яч полетів по центру воріт, Фесюн зачепив його пальцами.

02 грудня о 16:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
79’

Чорноморець затримав руками Тарануху поблизу штрафного майданчика.

02 грудня о 16:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

Небезпечно!

Болбат пробив з 10 метрів - Карась у падінні заблокував удар.

02 грудня о 16:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
74’

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового Бондаренко пробив впритул - Кичак відбив м'яч. Удар у Бондаренка вийшов слабким.

02 грудня о 16:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

Болбат прострілив на ближню стійку, захисник вибив м'яч на кутовий.

02 грудня о 16:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
70’

Подвійна заміна у складі Колоса. Золотов гратиме замість Бурди, Ільїн - замість Лучкевича.

02 грудня о 16:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
68’

Краснопір вдарив по ногах Чорноморця.

02 грудня о 16:26 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
65’

Тарануха замінив Суханова у складі Оболоні.

02 грудня о 16:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
64’

Приймак небезпечно підкотився під Болбата.

63’

Оріховський виконав навісну передачу зі штрафного, Безбородько завдав удару головою приблизно з 10 метрів - повз ворота.

02 грудня о 16:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
62’

Подвійна заміна у складі Колоса: Велетень вийшов на поле замість Мякушка, Оріховський - замість Богданова.

02 грудня о 16:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
57’

Краснопір віддав на Суханова, той пробив у ближній кут - Фесюн відбив.

02 грудня о 16:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
57’

Мороз пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика. Регбійних воріт немає на стадіоні Колос.

02 грудня о 16:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
56’

Мякушко виконав штрафний удар, м'яч зачепив гравця Оболоні, Кичак забрав м'яч до рук.

55’

Карась у верховій боротьбі штовхнув в спину Безбородька.

02 грудня о 16:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
54’

Богданов з кутового виконав навіс на ближню стійку, гравець Оболоні вибив м'яч.

02 грудня о 16:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
52’

Краснопір скинув м'яч на Дубка, той пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

02 грудня о 16:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Після консультації з ВАР арбітр Козик показав, що потрібно продовжувати гру.

02 грудня о 16:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
49’

Богданов виконав кутовий удар. Гравці Колоса обурені - вважають, що м'яч влучив у руку футболіста Оболоні.

48’

Перші хвилини проходять за переваги Колоса.

02 грудня о 16:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 грудня о 15:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 грудня о 15:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +1

Богданов зі штрафного удару влучив в стінку.

02 грудня о 15:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано одну хвилину

02 грудня о 15:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
42’

Небезпечно!

Гравець Оболоні закрутив м'яч у ворота прямо з кутової позначки - Фесюн відбив. Другим темпом Черненко намагався закинути м'яч за комірець голкіперу - м'яч пролетів трохи вище поперечини.

02 грудня о 15:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

МОМЕНТ!

Футболісти Колоса розіграли класну комбінацію, завершального удару з меж штрафного майданчика завдав Безбородько - м'яч пролетів вище воріт.

02 грудня о 15:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Лучкевич гратиме далі.

02 грудня о 15:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
37’

Лучкевич отримав пошкодження. Осман випадково наступив йому на ногу. На поле вийшли лікарі.

02 грудня о 15:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

Тепер вже Колос невдало виконав кутовий удар. Порушення правил в атаці.

02 грудня о 15:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
32’

Болбат отримав м'яч на лівому куті штрафного майданчика, розвернувся трохи змістився до центру та пробив. Кичак спокійно забрав м'яч до рук.

02 грудня о 15:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
31’

Оболонь виконала свій перший кутовий у матчі. Нічого небезпечного не відбулося.

30’

Хтось з гравців Оболоні пробив здалеку, м'яч пролетів набагато вище воріт. У регбійні ворота влучив би.

02 грудня о 15:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
29’

Мороз ударив Богданова по ногах.

02 грудня о 15:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
25’

Багато біганини та боротьби. До воріт команди рідко доходять.

02 грудня о 15:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

Черненко завдав удару здалеку - повз ворота.

02 грудня о 15:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
19’

Небезпечно!

Кичак у падінні забрав м'яч після потужного удару Мілька з-за меж штрафного майданчика. Пас Мільку віддав Безбородько.

02 грудня о 15:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
15’

Богданов завдав удару з-за меж штрафного майданчика, Кичак забрав м'яч о рук.

02 грудня о 15:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
14’

Мякушко грубо зіграв проти Лук'янчука.

02 грудня о 15:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

Богданов та Черненко отримали по жовтій картці за суперечки один з одним.

02 грудня о 15:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
10’

Неточних пасів поменьшало, але все одно чимало команди помиляються.

02 грудня о 15:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

Карась отримав пошкодження у боротьбі з Безбородько.

02 грудня о 15:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
5’

Небезпечно!

Після навісу з кутового Безбородько пробив головою з близької відстані - м'яч пролетів над поперечиною.

02 грудня о 15:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

У перші три хвилини команди відзначилися великою кількістю неточних передач.

В Україні оголошено повітряну тривогу

Вона триває вже майже сорок хвилин. Матч розпочнеться пізніше.

02 грудня о 12:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

02 грудня о 12:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

01 грудня о 22:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У суботу, 2 грудня, відбудеться матч 16-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться ковалівський «Колос» та київська «Оболонь». Команди гратимуть у селі Ковалівка Київської області на стадіоні «Колос». Початок призначено на 13:00.

Команда Ярослава Вишняка не програє вже вісім турів поспіль. Попередня поразка датується 3 вересня. Потім «Колос» двічі виграв та шість разів зіграв унічию. У цих матчах ковалівці пропустили лише три голи. Щоправда, забили вони теж небагато – шість голів.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Оболонь» не вигравала вже чотири тури поспіль. У цих матчах київська команда набрала лише одне очко. «Пивовари» перемагали аж на початку жовтня. Тоді вони виграли два матчі поспіль. Усього ж в активі киян три перемоги.

Після 15 зіграних турів у чемпіонаті України з футболу «Колос» займає сьомий рядок із 20 очками, а «пивовари» йдуть дванадцятими з 13 балами. Команди зустрічалися у першому турі: матч завершився внічию.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Оболонь».