Анна КРИВОНОС: «Увесь день мені було страшно, щоб не підвести команду»
Українська біатлоністка – про жіночу естафету на етапі Кубка світу в Естерсунді
![Анна КРИВОНОС: «Увесь день мені було страшно, щоб не підвести команду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/73/orig_654740.jpg)
Українська біатлоністка Анна Кривонос поділилась думками щодо жіночої естафети на етапі Кубка світу в Естерсунді.
«Було дуже страшно. Я в принципі їхала на змагання, на гонку цю з дуже серйозним настроєм. Нас тренер зміг налаштувати на зібранні, я їхала у бойовому настрої та увесь день мені було страшно, щоб не підвести команду. Ніч не спала, нема апетиту, нудота. Але вже коли приїхала на трасу саму, мене попустило: бігаю, займаюся на розминці, пристрілкою, щоб ніде не запізнитися. Мене попустило, але на стартовій галявині знову моторошно було. Намагалася працювати, як могла.
Спершу на фінішному колі дістала дівчину одну, але мене «зв'язало» — гадаю, через те, що різко почала. Вона мене знову обійшла, і ми з нею — я вже хотіла її не відпустити, але... Важко було. Але намагалася хоча б не «злити» позиції.
Стійка у мене завжди найстрашніша. Не бачила, як інші — лише наших. Бігала сама у своїх думках, на інших не звертала уваги. Лише дві хиби? Враховуючи мій емоційний стан, це більш-менш. Тим паче, з додатковими патронами я більш-менш впоралася.
Трішки незадоволена, бо у мене затерпли ноги, було дуже важко. І емоційно мені на стрільбу важко налаштовуватися. Тобто, я їду, і в мене купа думок — думаю про щось своє, щоб не думати про стрільбу», – сказала Кривонос.
Нагадаємо, що українська четвірка в жіночій естафеті посіла 12-те місце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Камбек та вирішальний укол! Харлан виграла бронзу в шаблі на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696290.jpg)
![Камбек та вирішальний укол! Харлан виграла бронзу в шаблі на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696290.jpg)
У матчі за третє місце українка перемогла кореянку Чой Себін 15:14
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
До топ-3 медального заліку входять Японія, Австралія та США
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/121/thumb_344254.jpg)
![Владислав Антонов](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/121/thumb_344254.jpg)