Анастасія ОРЖАХОВСЬКА: «Почала дивитися на гандбол зовсім іншими очима»
Ліва півсередня київського «Спартака» – про перший виклик до збірної України
![Анастасія ОРЖАХОВСЬКА: «Почала дивитися на гандбол зовсім іншими очима»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/73/orig_654625.jpg)
Ліва півсередня київського «Спартака» Анастасія Оржаховська поділилась емоціями після першого збору з національної командою України.
«У мене зараз шалені емоції. Мені дуже приємно знаходиться тут, бути у збірній, у нас дуже хороший колектив. Всі підтримують одна одну. Мені є до чого прагнути. Я дуже хочу представляти свою країну в такі важкі часи. І, звісно, хочу забивати голи. Мене записали як ліву півсередню. Але я дивлюся з різних позицій — і ліворуч, і праворуч, і в центрі. Дивлюсь, як дівчата грають, намагаюсь запам’ятовувати комбінації. Тренери кажуть, що потрібно стежити, бути уважною, тож я стежу.
«Мені багато чого дала Наталія Станіславівна Пархоменко у психологічному плані. Я почала дивитися на гандбол зовсім іншими очима, більше думати головою, а не пробивати фізично. Намагаюсь грати з лінією, грати якось більш розумно. У цьому є зростання. У мене великі надії на нашу команду. Думаю, у нас все вийде», – розповіла Оржаховська.
Нагадаємо, що до фінальної заявки збірної України на чемпіонат світу 2023, який розпочинається сьогодні, 29 листопада, в Данії, Швеції та Норвегії, Анастасія Оржаховська не потрапила.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696240.jpg)
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696240.jpg)
Українка пробилася до 1/2 фіналу у фехтуванні на шаблях
![ГУДИМА: «Кілька днів відпочинку – й повний фокус на підготовку до ЧС»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696283.jpg)
![ГУДИМА: «Кілька днів відпочинку – й повний фокус на підготовку до ЧС»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696283.jpg)
Маунтинбайкер Олександр Гудима прокоментував виступ на Олімпійських іграх
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696244.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696186.jpg)