Баліквіша пробив головою - Різник забрав м1яч до рук

28 листопада о 21:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

28 листопада о 21:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МОМЕНТ!

Алдервейрелд пробив з воротарського майданчика - Різник відбив!

90’ +3

МОМЕНТ!

Бондаренко вийшов сам на сам з голкіпером після передачі Зубкова. Артем обіграв голкіпера та пробив - захисник підстрахував.

28 листопада о 21:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +1

Бондаренко не зміг обробити м'яч поблизу штрафного майданчика. Перспективна була ситуація.

28 листопада о 21:33 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано п'ять хвилин

28 листопада о 21:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
89’

У складі Шахтаря Келсі замінив Криськіва.

28 листопада о 21:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Сікан навісив з правого флангу, м'яч від гравця Антверпена відскочив до Судакова. Георгій завдав удару - голкіпер забрав м'яч до рук.

28 листопада о 21:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
85’

Батай навісив з правого флангу, Еджуке пробив головою — м'яч полетів повз ворота.

28 листопада о 21:26 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
83’

Гочолеішвілі отримав попередження за удар ззаду по ногахю

28 листопада о 21:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
82’

Після розіграшу кутового знову Вермерен пробив з-за меж штрафного майданчика - удар заблоковано.

28 листопада о 21:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
81’

Вермерен пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у Степаненка та вилетів за межі поля.

78’

Степаненко отримав пошкодження. Після надання медичної допомоги продовжив матч.

28 листопада о 21:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

Іленіхена вийшов на поле замість Юсуфа. Заміна у складі Антверпена.

28 листопада о 21:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

Муя на правому фланзі пройшов гравця Шахтаря та прострілив. Ніхто не зміг дістатися до м'яча.

28 листопада о 21:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
72’

Муя навісив з правого флангу, Степаненко вибив м'яч головою.

28 листопада о 21:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
70’

Заміна у складі Шахтаря. Замість Невертона на поле вийшов Бондаренко.

28 листопада о 21:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
66’

Різник класно зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

65’

Різник вибив м'яч кулаком після навісу з кутового.

65’

Алдервейрелд та Степаненко зіштовхнулися головами під час боротьби в штрафному майданчику.

28 листопада о 21:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
62’

ПОПЕРЕЧИНА!

Після комбінації у штрафному майданчику Сікан скинув м'яч під удар Степаненку. М'яч після удару капітана Шахтаря зачепив поперечину та полетів за ворота. Но повторі було помітно, що голкіпер все ж дотягнувся до м'яча.

28 листопада о 21:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Криськів продовжить грати.

28 листопада о 21:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

Криськів отримав пошкодження. На поле вийшли лікарі.

28 листопада о 20:59 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
57’

Після пасу з кутового Невертон пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

56’

ПОПЕРЕЧИНА!

Степаненко відібрав м'яч у Юсуфа поблизу лівого кута штрафного майданчика Антверпена. Азаров підхопив м'яч та завдав удару - голкіпер дістав м'яч кінчиками пальців.

28 листопада о 20:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
55’

Янссен пробивав з близькою відстані, два гравці Шахтаря заблокували удар.

54’

Янссен впав у штрафному майданчику в боротьбі із захисником. Після з консультації з ВАР арбітр вирішив не призначати пенальті.

28 листопада о 20:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
52’

Небезпечна була подача з правого флангу. М'яч опускався у ворота Шахтаря, Різник перевів його за межі поля.

28 листопада о 20:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
49’

Алдервейрелд після навісу з правого флангу пробив головою, Різник спокійно забрав м'яч до рук.

48’

Вендел навісив з лівого флангу, гравець Шахтаря вибив м'яч за межі поля.

28 листопада о 20:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
47’

Сікан у центрі поля намагався обіграти одразу чотирьох опонентів. Не зміг.

28 листопада о 20:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

Заміна у перерві. Замість Керка гратиме Еджуке.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

28 листопада о 20:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

28 листопада о 20:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +1

Керк отримав попередження за відмашку. Постраждав Судаков.

28 листопада о 20:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано одну хвилину

28 листопада о 20:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
44’

Судаков пробив здалеку — м'яч пролетів над поперечиною.

43’

Муя завдав удару з лінії штрафного майданчика, м'яч влучив у гравця Шахтаря, який стелився у підкаті. За високою траєкторією м'яч полетів в бік воріт, Різник не без проблем забрав його до рук.

28 листопада о 20:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
39’

МОМЕНТ!

Після прострілу від Криськіва з правого флангу Невертон пробив по воротах, голкіпер врятував. Судаков добивав головою, але м'яч полетів вище воріт.

28 листопада о 20:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

Гочолеішвілі прострілив вздовж воріт, ніхто з гравців Шахтаря не встигнув до м'яча.

28 листопада о 20:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
32’

МОМЕНТ!

Різник врятував команду після удару Муя з лінії штрафного майданчика!

28 листопада о 20:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
30’

Кулібалі отримав жовту картку. У боротьбі вдарив рукою по обличчю Сікану.

28 листопада о 20:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
28’

Зубков віддав гостру передачу на Сікана, але нападник не зміг заволодіти м'ячем у боротьбі з Кулібалі.

28 листопада о 20:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Небезпечно!

Знову у Антверпена пройшла атака правим флангом. М'яч віддали під удар Баліквіші, той пробив з меж штрафного майданчика. Після рикошету від Бондаря Різник забрав м'яч до рук.

28 листопада о 20:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
23’

Керк на правому фланзі пройшов Гочолеішвілі та сильно прострілив. Різник зіграв на перехопленні та забрав м'яч до рук.

28 листопада о 20:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
20’

Гравець Шахтаря вибив м'яч зі штрафного майданчика після розіграшу кутового.

28 листопада о 20:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17’

Антверпен довго пасувався на підступах до штрафного майданчика Шахтаря. Бельгійці у підсумку втратили м'яч.

28 листопада о 20:00 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
15’

Різник забрав м'яч до рук після навісу з кутового.

28 листопада о 19:59 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Гол зараховано!

ВАР перевіряє момент з голом...

28 листопада о 19:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ!

Зубков навісив зі штрафного з лівого флангу, Матвієнко у падінні переправив головою м'яч у ворота!

28 листопада о 19:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
10’

Вермерен ледь не заволодів м'ячем у штрафному майданчику Шахтаря. Передача від його партнера була занадто сильною.

28 листопада о 19:54 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
8’

Небезпечно!

Антверпен провів контратаку. Після кількох рикошетів м'яч котився до Янссена, який був у кількох метрах від воріт. На щастя, Бондарь встигнув заграти у підкаті та не дозволив завдати удару.

28 листопада о 19:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

Баліквіша опинився на вільному прострорі поблизу штрафного майданчика Шахтаря, захисник перехопив його передачу.

28 листопада о 19:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

Невертон отримав м'яч поблизу штрафного майданчика, ближче до лівого краю. Гравець Шахтаря намагався закрутити м'яч в дальній кут воріт, але не влучив.

28 листопада о 19:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
2’

Перша атака Шахтаря завершилася офсайдом Невертона.

27 листопада о 22:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У вівторок, 28 листопада, український «Шахтар» і бельгійський «Антверпен» зустрінуться у п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Матч відбудеться у німецькому Гамбурзі на стадіоні «Фолькспаркштадіон». Початок – о 19:45 за київським часом.

Після чотирьох матчів групового етапу донецький «Шахтар» посідає третє місце у групі Н із шістьма очками, а «Антверпен» йде останнім, не набравши жодного очка. Лідирують у групі «Барселона» та «Порту», у яких по дев'ять балів.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Будь-який позитивний результат матчу (нічия чи перемога) виводять чемпіонів України у весняну стадію єврокубків, залишаючи чемпіонів Бельгії на останньому місці в групі. Однак навряд чи «Шахтар» обмежиться завданням-мінімум. «Гірники» досі мають нехай і невеликі, але все ж таки шанси на вихід у плей-офф чемпіонської Ліги.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Антверпен».

Опитування

Голосів 96
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу 5-го туру 🏆 Ліги чемпіонів між командами Шахтар та Антверпен, який пройде 28 листопада о 19:45 у Гамбурзі