Дніпро-1 – Чорноморець – 5:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 15-го туру чемпіонату України з футболу

128
УПЛ

Українська Прем'єр-ліга. 15 тур.

«Дніпро-1» – «Чорноморець» – 5:2

Голи: Філіппов (16), Адамюк (49), Лєднєв (59), Танчик (90), Мірошніченко (90+2) Авагімян (20), Кузик (76).

Попередження: Сарапій (21) Путря (67), Бадібанга (73), Штогрін (77).

Вилучення: Авагімян (27).

«Дніпро-1»: Волинець, Адамюк, Сарапій, Сваток, Мірошніченко, Бабенко (Маркос Андре, 90), Рубчинський, Піхальонок (Вітіньо, 78), Лєднєв (Кравець, 82), Гуцуляк (Горбунов, 90), Філіппов (Танчик, 46).

Запасні: Кінарейкін, Юрчук, Пуріта, Пасіч, Каплієнко, Горін.

«Чорноморець»: Варакута, Cалюк, Ієде (Вакула, 86), Путря, Брагару, Васильєв, Штогрін (Бойчук, 89), Кузик, Шпорн (Хадіда, 89), Бадібанга, Авагімян.

Запасні: Шевченко, Білик, Ухань, Ситников.

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

Стадіон: «Дніпро-Арена» (Дніпро).

Орієнтовні ігрові схеми:

27 листопада о 18:54 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

27 листопада о 18:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +2

ГООООООООООООООЛ!

Мірошніченко потужно пробив у верхній кут воріт!

27 листопада о 18:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано 4 хвилини

27 листопада о 18:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’

ГОООООООООООООЛ!

Танчик точно пробив з-за меж штрафного майданчика!

Брагару втратив м'яч, Танчик підібрав його, на швидкості наблизився до штрафного майданчика та потужно пробив! Варакута пропустив гол в ближній кут.

89’

Подвійна заміна у складі Чорноморця: Хаддіда замість Штогріна, Бойчук замість Шпорна.

27 листопада о 18:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
86’

Вакула вийшов на поле замість Ієде.

86’

Салюк намагався обіграти гуцуляка, Танчик м'яч відібрав та пробив в ближній кут - неточно.

27 листопада о 18:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
85’

Рибчинський у боротьбі зі Шпорном впав у штрафному майданчику Чорноморця. Порушення не було.

27 листопада о 18:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
82’

Замість Лєднєва на поле вийшов Кравець.

27 листопада о 18:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

Вітіньо вийшов на поле замість Піхальонка.

27 листопада о 18:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
77’

Шторгін підкотився ззаду під Рубчинського.

27 листопада о 18:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!

Кузик забив гол ударом в ближній кут воріт!

Гравці Чорноморця розіграли комбінацію за допомогою коротких передач в один дотик. Кузик увійшов до штрафного майданчика та завдав удару - Волинець зіграв не кращим чином, пропустивши м'яч під руками в ближній кут.

27 листопада о 18:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
74’

Небезпечно!

Брагару віддав розрізний пас на Бадібангу, той готувався пробити з меж штрафного майданчика, але в останній момент Сарапій вибив м'яч у підкаті.

27 листопада о 18:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

Бадібанга отримав попередження за те, що ззаду наступив на ногу Піхальонка.

27 листопада о 18:33 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

Гуцуляк завершив контратаку Днепра-1 ударом з-за меж штрафного майданчика, але у ворота не влучив.

27 листопада о 18:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
68’

Штогрін протягнув м'яч лівим флангом та зробив передачу на Ієде. Легіонер завдав удару з меж штрафного майданчика, але він вийшов невдалим.

27 листопада о 18:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
67’

Волинець вибив м'яч прямо на гравця Чорноморця, який був неподалік штрафного майданчика. Завдати точного удару одеситам не вдалося.

27 листопада о 18:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
67’

Путря занадто емоційно висловлював незадоволення рішенням Монзуль.

27 листопада о 18:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
65’

Піхальонок закинув м'яч в штрафний майданчик на Рубчинського, той скинув під удар Гуцуляку, але його спробу було заблоковано захисником.

27 листопада о 18:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

Лєднєв з лівої лінії штрафного майданчика пробив в ближній кут воріт - Варакута перевів м'яч за межі поля.

27 листопада о 18:19 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
59’

ГООООООООООООООООООООЛ!

Піхальонок віддав розрізний пас у штрафний майданчика на Танчика, той прострілив вздовж воріт, Лєднєв з метра переправив м'яч у ворота!

27 листопада о 18:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
58’

МОМЕНТ!

Небезпечна контратака Чорноморця. Салюк віддав передачу на лівий флангу, Брагару протягнув м'яч до штрафного майданчика та віддав передачу на Кузика. Той вийшов сам на сам з Волинцем, перекинув його, але у ворота не влучив.

27 листопада о 18:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
56’

Піхальонок навісив з лівого кута штрафного майданчика, Гуцуляк не зміг нормально пробити по воротах. М'яч від нього відскочив до Варакути.

27 листопада о 18:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
55’

Рубчинський не зміг нормально обробити м'яч. А була нагода увірватися до штрафного мадйанчика.

27 листопада о 18:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
53’

Чорноморець організував тривалу атаку, але удару по воротах не було.

27 листопада о 18:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
49’

ГОООООООООООООООООООООООЛ!

Адамюк поцілив у дальній кут воріт!

Дніпряни за допомогою середніх передач перевели м'яч з лівого флангу на правий, Адамюк віддав пас на Гуцуляка, той скинув під удар - Адамюк пробив потужно й точно!

27 листопада о 18:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
47’

Після навісу з правого флангу Гуцуляк намагався пробити головою, але удер вийшов слабким - Варакута спокійно забрав м'яч до рук.

27 листопада о 18:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

У перерві відбулася заміна у складі Дніпра-1. Замість Філіппова на поле вийшов Танчик.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 листопада о 17:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

27 листопада о 17:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +1

Чорноморець виконав кутовий удар. Ніхто не зміг завдати удару.

27 листопада о 17:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано одну хвилину

44’

Волинець вийшов за межі штрафного майданчика та віддав неточну передачу. Його партнер у підкаті вибив м'яч, до якого мчав гравець Чорноморця.

27 листопада о 17:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
43’

Бабенко завдав удару здалеку, але влучив у партнера по команді.

27 листопада о 17:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

Чорноморець провів контратаку, але завершилася вона неточною передачею у виконанні Кузика.

27 листопада о 17:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
39’

МОМЕНТ!

Піхальонок навісив у штрафний майданчик, Філіппов задав жару з близької відстані - Варакута перевів м'яч за ворота.

27 листопада о 17:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
34’

Бабенко пробив здалеку Варакута не зміг зафіксувати м'яч. На щастя для голкіпера Чорноморця ніхто з дніпрян не зміг зіграти на добиванні.

27 листопада о 17:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
33’

Футболісти Дніпра-1 розіграли класну комбінацію, Рубчинский завершив її ударом з-за меж штрафного майданчика - Варакута в падінні впіймав м'яч.

27 листопада о 17:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У третьому матчі поспіль арбітри вилучають гравців Чорноморця.

29’

Лєднєв завдав удару з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

27 листопада о 17:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
28’

Леднєв зі штрафного пробив над стінкою, але недалеко від центру воріт - Варакута відбив м'яч.

27 листопада о 17:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
27’

ВИЛУЧЕНННЯ!

Авагімян на швидкості зачепив Піхальонка, який був попереду нього та мчав до воріт Чорноморця. Порушення неподалік від штрафного майданчика.

27 листопада о 17:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
25’

Лєднєв завдав удару з-за меж штрафного майданчика - Варакута в падінні забрав м'яч до рук.

24’

Рубчинський обіграв кількох суперників, а потім в боротьбі впав у штрафному майданчику. Пенальті не було. ВАР підтвердило рішення Катерини Монзуль.

27 листопада о 17:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

ГОООООООООООООООООЛ!

Авагімян реалізував штрафний удар! Артур пробив над стінкою, м'яч влучив в поперечину, потім в спину Волинця та залетів у ворота!

27 листопада о 17:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
20’

Сарапій збив Авагімяна поблизу лінії штрафного майданчика.

27 листопада о 17:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
19’

Два поспіль кутових виконав Чорноморець. Без небезпеки.

27 листопада о 17:19 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
16’

ГООООООООООООООООЛ!

Філіппов після вкидання з аута прийняв м'яч поблизу воротарського майданчика, розвернувся та пробив точно в дальній кут воріт!

27 листопада о 17:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

Ієде увійшо до штрафного майданчика та прострілив вздовж воріт - Волинець у падінні зіграв на перехопленні.

27 листопада о 17:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
11’

Рубчинський після пасу від Леднєва завдав удару з-за меж штрафного майданчика - неточно.

27 листопада о 17:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
10’

Гуцуляк завдав удару приблизно з 20 метрів - поруч зі стійкою воріт пролетів м'яч.

27 листопада о 17:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Команди розпочали матч у швидкому темпі.

27 листопада о 17:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
5’

Бадібанга порушив правила поблизу штрафного майданчика Чорноморця. Піхальонок виконав навіс, Гуцуляк невдало заграв головою.

27 листопада о 17:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
2’

Путря отримав пас від Бадібанги в штрафному майданчику та завдав удару з гострого кута - Волинець відбив. До того ж, арбітри зафіксували офсайд.

26 листопада о 23:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У понеділок, 27 листопада, відбудеться матч 15-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться «Дніпро-1» і одеський «Чорноморець». Команди гратимуть у Дніпрі на стадіоні «Дніпро-Арена». Початок призначено о 17:00.

Перед 15-м туром «Дніпро-1» із 30 очками лідирував у чемпіонаті, а «Чорноморець» йшов восьмим із 19 заліковими балами.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Дніпровський клуб провів 10 матчів під проводом Юрія Максимова. У них команда здобула 8 перемог, один раз зіграла внічию та один раз програла. Не дивно, що «Дніпро-1» зробив ривок у таблиці. Якщо дніпровці переможуть «Чорноморець», то звершать перше коло чемпіонату лідером.

Одеський клуб не може похвалитися стабільністю у результатах. «Чорноморець» чергує негативні та позитивні результати. У попередніх двох турах команда програла. В останніх п'яти поєдинках одесити виграли лише одного разу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Чорноморець».