Христина ДМИТРЕНКО: «У мене все тільки починається»
Українська біатлоністка — про дебют на Кубку світу
![Христина ДМИТРЕНКО: «У мене все тільки починається»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/70/orig_654063.jpg)
Українська біатлоністка Христина Дмитренко розповіла про свій дебют на Кубку світу в змішаних естафетах на першому етапі сезону 2023/24 у шведському Естерсунді.
«Тут більше сподобалася організація, атмосфера на стадіоні. Такого мандражу у мене не було, був лише, коли чекала на свій етап у хатинці та трішки вдома. Гадала, що буде більше. Рада тут опинитися та бігати. Спілкувалася з Анною Кривонос, вона мене якось підбадьорювала. Казала, щоб я не нервувала, що все буде класно, що всі люди, вони також мандражують, як і ми всі. Гонкою я задоволена, тим, що мені добре вдалося впоратися на вогневому рубежі. А ось на трасі було важкувато, розраховувала, що буде легше за самопочуттям. Але це лише перша гонка у сезоні, ще є куди розбігатися. На скільки оцінюю свій виступ? 8.5/10. Що винесла для себе за цей старт? Для мене, коли по телевізору дивлюся, то кажуть, що тут така атмосфера страшна, щоб бігати та виступати. А як виявилося, можна конкурувати, бігати, виступати, отримувати кайф.
Розуміла передусім що треба відпрацювати на максимум для себе. Бо нам треба очки у команду, боротися за кожне місце. Бачила, як йде Ірина, як біжать спереду та позаду дівчата, і що їх потрібно доганяти та обганяти. Але сильно не робила на цьому акцент: розуміла, що потрібно відпрацювати, як я вмію та можу.
Щоб боротись так, плече до плеча, то це вперше. Ми з Анною Гандлер змагалися на Кубку IBU, і вона була сильнішою за мене. А сьогодні — у нас спершу лижі трішки підтуплювали, але потім вони розігрілися, і було добре, я змогла за нею триматися. При тому, що я не «ригала» — це був нормальний темп, з яким можна працювати. Швидка і точна робота на стрільбі? Лежачи, працювала швидко. До першого пострілу у мене така тенденція, що поки віддихаюся, то постріл може бути на 13-15 секундах. Але подальші чотири постріли я роблю швидко. А на «стійці» розуміла, що мені запасні патрони не треба, що треба відпрацювати. А за швидкострільність я якось не думала. Те, над чим працювали на тренуваннях, те й реалізували.
Завдання на сезон — стабільно виступати, підтримувати форму, яка є, розвивати себе, перевіряти, на що здатна. Бо у мене все тільки починається. Ми бігаємо контрольні змагання, тренування. Я бачила, хто як біжить та працює. Розуміла, на якому рівні я знаходжуся серед наших дівчат. А ось на таких змаганнях, серед інших дівчат — не розуміла. Треба ще працювати. Не скажу, що приїхала сюди отримувати досвід — його вже вдосталь, треба якось розкласти та зібрати себе докупи. Трішки звикнути до цих швидкостей і все буде класно», — сказала Дмитренко.
Нагадаємо, що в обох змішаних естафетах в Естерсунді українські біатлоністи фінішували в топ-10.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
Українка поступилася японській спортсменці Харуці Фунакубо
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
![Харлан програла Бальцер у півфіналі ОІ та виступить у поєдинку за бронзу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696269.jpg)
![Харлан програла Бальцер у півфіналі ОІ та виступить у поєдинку за бронзу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696269.jpg)
Нойнер в 25 закончила, имея в районе 100 подиумов, на этапах кубка мира, ЧМ и ОИ, поэтому они там на первых вторых местах, а мы рядом со всякими кореями