Верес – Металіст 1925 – 4:3. Текстова трансляція матчу

16
НК Верес

Українська Прем'єр-ліга. 15 тур.

"Верес" – "Металіст 1925" – 4:3

Голи: Шевченко (14), В.Шарай (37), Дахновьский (69, пенальті), Гайдучик (89) – Борячук (4), Русин (55), Є.Ткачук (59).

Попередження: Шевченко (2), Балан (13).

Вилучення: Курило (7).

"Верес": Когут, Жуліо Сезар, Шестаков (Курко, 90+4), Дахновський (Гайдучик, 86), Яго (Блізніченко, 80), Кучеренко, Кучеров, Балан, Шарай В., Кухарук (Кльоц, 46), Шевченко.

Запасні: Паст, Коркодим, Ковалюк, Хондак, Шарай С., Гакман, Світюха.

"Металіст 1925": Мозіль, Капінус, Ткачук Є., Курило, Фарина, Габелок (Бичек, 65), Русин, Ткачук А. (Коваленко, 9), Мартинюк, Юсов (Ременюк, 60), Борячук (Сидоров, 65).

Запасні: Сидоренко, Потімков, Арі Моура, Абдуллаєв, Дмитренко, Чирук.

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

Стадіон: "Авангард" (Рівне).

Орієнтовні ігрові схеми:

25 листопада о 16:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

25 листопада о 16:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +8

Металіст 1925 провів атаку, двічі намагалися пробити з близької відстані, удари заблоковано!

25 листопада о 16:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +7

Небезпечно!

Капінус завдав удару злету з лінії штрафного майданчика - було дуже близько до стійки воріт.

25 листопада о 16:54 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +5

Є.Ткачук завдав удару з меж штрафного майданчика, Когут забрав м'яч до рук.

25 листопада о 16:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +4

Курко вийшов на поле замість Шестакова.

25 листопада о 16:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано сім хвилин!

25 листопада о 16:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
89’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Гайдучик вивів Верес вперед!

Шевченко навісив з лівого флангу, Гравець Вереса виграв верхову боротьбу на лінії воротарського майданчика, та скинув м'яч на Гайдучика, який переправив м'яч у ворота.

25 листопада о 16:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
87’

Верес провів масовану атаку. Два удари заблокували захисники Металіста 1925, після третього м'яч пролетів повз ворота.

25 листопада о 16:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
86’

Гайдучик замінив Дахновського.

25 листопада о 16:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
84’

Небезпечно!

Після прострілу з правого флангу Балан зрізав м'яч у свої ворота, Когут у шпагаті врятував команду!

25 листопада о 16:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
83’

Мозіль на мить випередив Шестакова та не дозволив йому завдати удару!

25 листопада о 16:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Кучеров завдав удару приблизно з 20 метрів - над поперечиною!

80’

Блізніченко вийшов на поле замість Яго.

25 листопада о 16:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
79’

Небезпечно!

Бичек з лівого кута штрафного майданчика намагався влучити у дальній кут воріт - дуже близько до стійки пролетів м'яч.

25 листопада о 16:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

Протягом п'яти хвилин команди діть переважно в центрі поля.

25 листопада о 16:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

Бичек і Балан зіштовхнулися головами у штрафному майданчику Металіста 1925.

25 листопада о 16:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
69’

ГОООООООООООООООЛ!

Дахновський впевнено реалізував пенальті.

69’

Є.Ткачук отримав попередження.

25 листопада о 16:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
68’

ПЕНАЛЬТІ!

Є.Ткачук збив Дахновського на куті штрафного майданчика! Лише одна нога гравця Вереса була у штрафному майданчику! Рішення про призначення пенальті арбітр Романов ухвалив після втручання ВАР.

25 листопада о 16:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
67’

Гравець Металіста 1925 вибив м'яч з-під ніг Дахновського на лінії штрафного майданчика.

25 листопада о 16:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
65’

Подвійна заміна у складі Металіста 1925. Замість Габелка вийшов Бичек, замість Борячука - Сидоров.

25 листопада о 16:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
62’

Габелок отримав пошкодження.

25 листопада о 16:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

Ременюк замінив Юсова.

59’

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!

Харків'яни вийшли вперед!

Євгеній Ткачук виграв верхову боротьбу у Кучеренка після навісу з кутого та влучив у кут воріт!

25 листопада о 16:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
55’

ГООООООООООООООООООЛ!

Русин результативно завершив контратаку Металіста 1925!

Харків'яни швидко перейшли від оборони до атаки, у завершальній стадії Борячук відпасував праворуч на Русина. Ростислав увійшов до штрафного майданчика та потужно пробив у ближній верхній кут воріт!

25 листопада о 16:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
51’

Яго завдав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч полетів повільно, Мозіль забрав його до рук.

25 листопада о 16:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Юсов отримав удар по голові. Лікарі наклали пов'язку.

25 листопада о 16:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
48’

Юсов отримав пошкодження під час боротьби у штрафному майданчику Металіста 1925.

25 листопада о 16:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
47’

Дахновський пробив головою, м'яч рикошетом від гравця Металіста 1925 пролетів поруч зі нижнім кутом воріт.

25 листопада о 16:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

25 листопада о 15:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
42’

МОМЕНТ!

В.Шарай навісив з кутового, Жуліо Сезар завдав удару ногою в падінні з відстані приблизно 8 метрів - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

25 листопада о 15:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

Шевченко з лівого флангу виконав навіс, Балан завдав удару головою - неточно.

25 листопада о 15:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
37’

ГООООООООООООЛ!

В.Шарай отримав м'яч в районі правого кута штрафного майданчика, змістився трохи до центру та завдав удару в дальній верхній кут воріт!

25 листопада о 15:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
31’

МОМЕНТ!

Яго без протидії пробив приблизно з 20 метрів, м'яч пролетів дуже близько до стійки воріт.

25 листопада о 15:33 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
30’

Небезпечно!

Черговий навіс від Шевченка, м'яч від Коваленка ледь не залетів у кут воріт Металіста 1925.

25 листопада о 15:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
28’

Шевченко знову прострілив, м'яч влучив у Ткачука та полетів в бік воріт. Мозіль був на місці.

25 листопада о 15:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
26’

МОМЕНТ!

Шевченко прострілив з лівого флангу, від гравця харківської команди м'яч відскочив до Дахновського, той завдав потужного удару - м'яч пролетів трохи вище поперечини.

25 листопада о 15:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
22’

Когут зіграв на виході після навісу зі штрафного удару у виконанні Габелка.

25 листопада о 15:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

МОМЕНТ!

Шевченко навісив з лівого флангу, Балан виграв боротьбу у гравця Металіста 1925 та завдав удару - над поперечиною пролетів м'яч.

25 листопада о 15:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
19’

МОМЕНТ!

Русин протягнув м'яч з флангу до лінії штрафного майданчика, обійшовши чотирьох гравців Вереса. Після удару м'яч пролетів над поперечиною.

25 листопада о 15:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17’

Після навісу зі штрафного Мартинюк пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

25 листопада о 15:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
14’

ГООООООООООООООЛ!

Шевченко зрівняв рахунок, зігравши на добиванні!

Після передачі з лівого флангу Дахновський завдав удару приблизно з 11-12 метрів - Мозіль дивом зреагував, але відбив м'яч перед собою. Капінус ніби був першим на м'ячі, але Шевченко зіграв у підкаті й відправив м'яч у ворота.

25 листопада о 15:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
13’

Балан отримав жовту картку за грубу гру.

25 листопада о 15:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового Балан проби головою з близької відстані - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

25 листопада о 15:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
11’

Дахновський у штрафному майданчику Металіста 1925 впав у боротьбі з захисником. Арбітр призначив кутовий удар.

25 листопада о 15:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
9’

Заміна у складі Металіста 1925. Замість Андрія Ткачука на поле вийшов Коваленко.

25 листопада о 15:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
8’

Яго виконав штрафний удар, м'яч влучив у стінку.

25 листопада о 15:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

ВИЛУЧЕННЯ!

Курило на підступах до штрафного майданчика збив Дахновського, який мчав до воріт.

Поруч ще біг Капінус, але арбітр вирішив вилучити захисника Металліста 1925.

25 листопада о 15:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
4’

ГОООООООООООООООООЛ!

Борячук відкрив рахунок в матчі!

Габелок навісив зі штрафного удару. Після верхової боротьби у штрафному майданчику м'яч відлетів на його лінію. Звідти було завдано удару по воротах, Когут відбив м'яч перед собою, Борячук зіграв на добиванні. Форвард у падінні відправив м'яч у кут воріт.

25 листопада о 15:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
2’

Шевченко на фланзі ззаду підкотився під Русина. Попередження.

25 листопада о 15:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
1’

Гості провели першу атаку в матчі. Удар з меж штрафного майданчика було заблоковано.

25 листопада о 15:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 листопада о 14:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

25 листопада о 14:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

25 листопада о 14:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

В суботу, 25 листопада, відбудеться поєдинок 15 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть рівненський «Верес» та харківський «Металіст 1925». Гра пройде в Рівному на полі стадіону «Авангард», початок – о 15:00.

Обидва клуби в останній час є об'єктами новин з не надто приємними для них деталями. То суд розпочав процедуру банкрутства «Вереса», то віцепрезидент рівненського клубу В'ячеслав Шевчук подав у відставку, то «Металіст 1925» спершу покинув виконувач обов'язків головного тренера Едмар, а пізніше – і генеральний директор Ярослав Вдовенко... На фоні цього спортивні результати якось затьмарилися. Вони кращими є в харків'ян, оскільки «Верес» знаходиться на передостанньому місці і доля головного тренера Сергія Лавриненка висить буквально на волосині.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Верес» – «Металіст 1925».