НХЛ. Битва Тампи і Бостона, поразка Рейнджерс, перемоги Далласа і Ванкувера

Великий ігровий день відбувся у Лізі

1041
0
Getty Images/Global Images Ukraine

На Сході лідера Бостон зуміла зупинити Тампа-Бей, яка у напруженому матчі виграла 5:4 в овертаймі. Блискавки програвали в основний час, але зрівняли рахунок за 5 секунд до кінця третього періоду силами Стівена Стемкоса, а в додатковий час приніс успіх Брендон Хагел.

Тампа виграла третій матч поспіль, але Брюїнз залишаються першими в загальній таблиці Ліги.

Рейнджери Нью-Йорка, які лідирують у Столичному дивізіоні, не зуміли впоратися з одним з лідерів Заходу Далласом. Зірки виграли 6:3 і перервали серію суперника з 11 поспіль матчів з набраними очками.

Даллас на Заході поступається лише Вегасу та Ванкуверу. Якраз Кенакс сьогодні здолали аутсайдера Сан-Хосе, а топ-гру продовжує показувати захисник Квін Хьюз. Він набрав два очки, а всього має 30 пунктів і лідерство в гонці бомбардирів чемпіонату.

Непогано почувається Лос-Анджелес, який обіграв Аризону 4:1. Королі залишаються непереможними на виїзді, вигравши восьмий з восьми матчів на чужому льоду в сезоні. У себе вдома у команди лише три перемоги.