Ганебна поразка. Україна U-19 розгромно поступилася Косово

Підопічні Олега Кузнецова пропустили 4 м'ячі і не змогли відповісти

25695
158
УАФ

Юнацька збірна України з футболу розгромно поступилася Косово (0:4) у матчі кваліфікації до Євро-2024.

На 22-й хвилині поєдинку рахунок у зустрічі відкрив Ельвір Гашияні. На пропущений гол Олег Кузнецов відреагував потрійною заміною в перерві, але Деркач, Саленко та Микитюк, які вийшли замість Кремчаніна, Михайліва та Ващенка, ніяк не змогли змінити хід зустрічі.

На 64-й хвилині подвоїв перевагу косоварів Еліот Буюпі, а вже за 15 хвилин Ельвір Гашияні оформив дубль. Добив Україну голом на 90+2-й хвилині Елмедін Рама.

21 листопада о 12:00 команда зіграє останній матч групового етапу відбору проти збірної Словаччини.

Кваліфікація до Євро-2024 U-19. Група 7. 2-й тур.

Україна U-19 – Косово U-19 – 0:4

Голи: Гашиян, 22, 79, Буюпі, 64, Рама, 90+2

Україна U-19: Фесюк, Огарков, Михавко, Мельниченко, Гусєв, Михайлів (Саленко, 46), Ващенко (Микитюк, 46), Кремчанін (Деркач, 46), Мануйлов, Тутєров (Панченко, 71), Пономаренко (Пищур, 81).

Косово U-19: Кела, Добруна, Зекірай, Сілай, Кодра (Ібрагімі, 55), Локай (Шахіні, 83), Мілай, Гербовчі (Рама, 71), Яшарі (Талла, 71), Буюпі, Гашіян (Гаші, 83).

Попередження: Михавко, 68 – Кодра, 36.

Турнірна таблиця

(165)

Список бомбардирів Ліги чемпіонів 2023/24 після голу Кейна, дубля Вінісіуса
Футбол | 01 травня 2024, 08:01 2

Гаррі наздогнав Мбаппе (в обох – по 8), але француз ще має грати з «Боруссією Д»

Боруссія Д – ПСЖ – 1:0. Фуллкруг приніс перемогу. Відео гола та огляд
Футбол | 02 травня 2024, 00:50 0

Дивіться відеоогляд першого матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Коментарі 158
adidas777
Питання до адмінів. Правил на вашому сайті більше не існує?
Вам не набридло, що на вашому сайті безкарно та цілеспрямовано працює 24/7 сепарське смердюче лайно, яке постійно розпалює тільки ненависть та срач (Лига Конференций Без Динамо)
Коли ви вже викинете на завжди це непорозуміння з українського сайту?
Ігор Бойко
Давайте далі призначайте совкових тренерів, які інтернетом користуватися не вміють і запрошують в збірну гравців по-блату
Умник
Уволить, поставить протеже Реброва.
Чтобы был один механизм подготовки сборной
apepa
кузнецова в отставку!!!
Swipe
Тренеру Кузнєцову не потрібен футболіст Кревсун, тренеру Кузнєцова потрібен відкат від агента Шаблія.
В'ячеслав
Вы охренели хлопцы? Люди гибнут чтобы вы могли играть.Совести увас нет
Severian742
Таке інколи може траплятися якщо склад збірної формують не за спортивним принципом, а суто по блату. Результат закономірний.
Кузнєцова потрібно було відправити у відставку ще тоді коли його збірна України U - 17  пролетіла мимо ЧЄ 2018 через те що отримала технічну поразку за участь у виграному матчі з Сербією одразу двох своїх дискваліфікованих гравців.
Скільки ще зашкварів має трапитися щоб цього фізрука нарешті звільнили?
turist86
Ганьба, Кузнєцова у відставку! Маючи такий склад, гравців з досвідом юнацької ЛЧ, програвати лівому супернику. Ну і Кревсуну шанс дайте
MrStepanovM .
Яке ж ганьбище!
fedd1979
Мда... При будь-яких розкладах - не 0:4 Косову... Понад 10 років кормиться різними юнацькими збірними України, а підсумок все той же. І навіть все гірше. І не хотів би згадувати про Кревсуна, але...
Vovan78
Та ні, програли тому, що Суркіса малого не випустили, він би сам зробив результат . А якщо чесно, то це сором програвати такому супернику, а ще й з таким рахунком! Невже ми такі слабенькі у футболі? Та мабуть ні, просто потрібно закінчити з кумовством і відкатами, а брати в збірну тих гравців, які дійсно цього заслуговують!
Макс Максов
А хлопчина з Боруссії, мабуть не завадив би...
Ігор Бойко
Євгеній Пастух, 19 років,  14 матчів в основі Руху, 3 забиті голи. Не потрібно їхати за кордон переглядати, не потрібно в інтернеті шукати, просто ключи старий ламповий тєлєк і дивися, як грає Рух без СМС і реєстрації
inspekcha85
Устроили из   ФФУ
 кумовскую малину,где работает не профессионализм  и спортивный принцип ,а приятельские и родственные связи.
Aries2005
А що там кузнецов розповідав на післяматчевій пресконференції?
Не казав, що Україні не вистачає обдарованої молоді?
Він же бідний за Кревсуна ніколи нічого не чув, як і про іншу молодь, яка грає в європейських чемпіонатах.
NikoKam1969
Це справді ганебна поразка. Ганьба тренеру , ганьба команді. Робіть висновки панове !