12 листопада о 15:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

12 листопада о 15:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Прінс прострілив з правого флангу, Бущан забрав м'яч до рук.

12 листопада о 15:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
86’

Заміна у складі Кривбаса. Замість Кузика на поле вийшов Прінс.

12 листопада о 15:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
84’

Дубінчак пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів зовсім близько до каркаса воріт

12 листопада о 15:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Подвійна заміна у складі Динамо. Замість Царенка вийшов Бульський, замість Шепелєва - Андрієвський.

12 листопада о 15:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

Господарі розіграли кутовий. Пішов навіс на у центрі штрафного майданчика, хтось з гравців Кривбасу головою пробив у дальній кут Бущан врятував команду.

12 листопада о 15:19 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
77’

Динамівці заблокували удар з лінії штрафного майданчика.

12 листопада о 15:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
74’

Заміна у складі Кривбаса. Вакулко вийшов на поле замість Задераки.

12 листопада о 15:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
70’

Небезпечно!

Кліщук відбив м'яч після удару Караваєва з меж штрафного майданчика.

12 листопада о 15:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Кривбас у другому таймі намагається змінити ситуацію у рахунку. Чимало атакують господарі. Але ударів по воротах немає.

12 листопада о 15:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
68’

Шепелєв завдав удару з лінії півкола штрафного майданчика - значно вище воріт.

12 листопада о 15:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

М'яч влучив у стінку. Невдало виконав штрафний удар Кривбас.

12 листопада о 15:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
62’

Тепер Кривбас виконає штрафний удар. По центру метрів за 20 від воріт. Збили Кузика.

12 листопада о 15:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
61’

Кабаєв завдав удару зі штрафного - м'яч пролетів над поперечиною.

12 листопада о 15:01 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

Караваєва збили майже на лінії штрафного майданчика. Ближче до правого флангу.

12 листопада о 14:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
57’

Ванат та Кліщук зіштовхнулися у штрафному майданчику. Форвард ледь-ледь не встигнув замкнути простріл від партнера.

12 листопада о 14:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
52’

Царенко пробив з-за меж штрафного майданчика, Кліщук відбув м'яч у дальному куті.

51’

Ще раз небезпечно!

Ванат прослизнув крізь двох захисників, які ніби контролювали ситуацію у штрафному майданчику та завдав удару. Кліщук відбив.

12 листопада о 14:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
49’

Знову небезпечно!

Після навісу з кутового Кліщук помилився на виході, Бражко не зумів підлаштуватися, щоб переправити м'яч у ворота.

12 листопада о 14:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
48’

Небезпечно!

Кабаєв завдав удару з лівого кута штрафного майданчика, Кліщук у падінні здійснив сейв.

12 листопада о 14:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

Компенсовано дві хвилини.

45’

МОМЕНТ!

По не встигнув замкнути простріл вздовж воріт від Дібанго, який класно обробив м'яч після дальньої передачі з центру поля.

12 листопада о 14:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
44’

Беніто втратив м'яч, потім намагався його відібрати, але впав. Дібанго наступив на нього легіонеру Динамо.

12 листопада о 14:26 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
43’

Кузик завдав удару з лівого кута штрафного майданчика, м'яч влучив в ногу динамівця та полетів за межі поля.

12 листопада о 14:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У другій половні тайму команди діють у невисокому темпі. Динамівці не поспішають атакувати. Кривбасу в меншості важко долати оборону киян.

12 листопада о 14:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

Бущан відбив м'яч після удару з гострого кута.

12 листопада о 14:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
34’

Бущан вибив м'яч кулаком після навісу з кутового.

12 листопада о 14:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
31’

Заблоковано удар гравця Кривбасу по воротах Динамо.

12 листопада о 14:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
27’

ГОООООООООООООЛ!

Караваєв подвоїв перевагу Динамо!

Після закидання від центра поля в напрямку штрафного майданчика Рябов ніби виграв забіг у Караваєва та був перший на м'ячі, але не зміг ані заволодіти ним, ні вибити. Караваєв оббіг Рябова, увійшов до штрафного майданчика та сильно пробив у ворота.

12 листопада о 14:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Бражко підвівся. З ним все гаразд.

24’

Бражко близько хвилини лежав на газоні. Арбітр зупинив гру.

12 листопада о 14:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

Кліщук в падінні забрав м'яч у ногах Ваната.

20’

Задерака завдав удару з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

12 листопада о 14:01 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
19’

Небезпечно!

Після навісу з кутового Ванат пробив головою, м'яч пролетів дуже близько до каркаса воріт.

12 листопада о 14:00 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
18’

Рябов вийшов на поле замість Приходька.

17’

Стецьков в останній момент вибив м'яч у підкаті, Ванат мчав на цю передачу від партнера в штрафний майданчик.

12 листопада о 13:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
14’

Беніто впав у штрафному майданчику. Сам ударився ногою об газон.

12 листопада о 13:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
13’

Бражко завдав удару зі штрафного, влучив у стінку.

12 листопада о 13:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

ВИЛУЧЕННЯ!

Бескоровайний отримав червону картку. Він боровся з Ванатом, який біг до воріт. В боротьбі він впав на лінії півкола штрафного майданчика. Поруч ще був Стецьков.

12 листопада о 13:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
8’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Динамо у першій своїй атаці відкрило рахунок! Ванат поцілив у кут воріт!

Тимчик з правого флангу зробив передачу вздовж лінії штрафного майданчика, гравець Кривбасу не зумів її перехопити. М'яч опинився у Ваната, який був на відстані приблизно 15 метрів від воріт, по центру. Форвард точно пробив у правий від себе кут воріт.

12 листопада о 13:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Динамівець опинився на газоні у своєму штрафному майданчику. Кияни натякали на відмашку. ВАР перевірив момент. Порушення не зафіксовано.

12 листопада о 13:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
4’

Динамівці помилися під час перепасовки біля свого штрафного майданчика, а потім порушили правила. Ілія завдав удару від правої лінії штрафного майданчика - м'яч пролетів впритул з ближньою стійкою воріт.

12 листопада о 13:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Дуже вітряно сьогодні у Кривому Розі.

3’

У перші три хвилини зустрічі футболісти не поспішали атакувати.

12 листопада о 13:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Відбій тривоги. Команди вийшли на розминку.

12 листопада о 12:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У Дніпропетровській області оголошено повітряну тривогу. Матч розпочнеться пізніше.

12 листопада о 12:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

12 листопада о 12:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

11 листопада о 19:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У неділю, 12 листопада, відбудеться поєдинок 14-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться криворізький «Кривбас» та київське «Динамо». Місце проведення – стадіон «Гірник» у Кривому Розі. Початок призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Криворізький клуб очолює турнірну таблицю УПЛ. Минулого понеділка криворіжці зустрічалися зі своїм найближчим переслідувачем, житомирським «Поліссям». Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1. Підопічні Юрія Вернидуба не програють вже чотири матчі поспіль.

Київський клуб провів вкрай невдалий відрізок чемпіонату: у чотирьох матчах «біло-сині» набрали лише одне очко. Команда застрягла у середині турнірної таблиці.

Майбутній поєдинок стане 50-м протистоянням «Кривбаса» та «Динамо». Криворіжці лише двічі обіграли більш статусного суперника. Кияни здобули 37 перемог, а ще 10 матчів завершилися внічию.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Кривбас» – «Динамо».