Стадіон: «Колос» (Ковалівка, Київська область).

10 листопада о 19:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

10 листопада о 18:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано чотири хвилини.

10 листопада о 18:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
88’

МОМЕНТ!

Ще один сейв від Фесюна. Вишневський з меж штрафного майданчика пробив з-під захисника, Фесюна зреагував і в стрибку відбив м'яч!.

10 листопада о 18:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
85’

Подвійна заміна у складі Колоса. Оріховський гратиме замість Мілька, Салабай - замість Тотовицького.

10 листопада о 18:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
84’

Ніхто з гравців Миная не зміг пробити по воротах після гострої передачі у штрафний майданчик.

10 листопада о 18:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
81’

Тотовицький прокинув м'яч повз Бандуру, який вийшов далеко за межі штрафного майданчика, та впав. Арбітри показали, що потрібно продовжувати гру.

10 листопада о 18:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Демченко отримав попередження за фол в центрі поля. Затримав опонента за руку.

10 листопада о 18:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Фесюн на виході забрав м'яч до рук після навісу зі штрафного удару.

10 листопада о 18:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

П'ята заміна у складі Миная. Голуб з'явився на поле замість Одарюка.

10 листопада о 18:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

Солдат збив Мякушка, який втікав від нього в напрямку воріт Минаю.

10 листопада о 18:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
75’

Корбалін навісив з правого флангу, Фесюн забрав м'яч до рук.

10 листопада о 18:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
72’

Кораблін руками затримав Ільїна.

10 листопада о 18:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
71’

Демченко вийшов на поле замість Богданова. Заміна у складі Колоса.

70’

Лучкевич прострілив у штрафний майданчик, від Неємчанінова м'яч пішов на кутовий.

10 листопада о 18:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
66’

Ємець отримав ушкодження.

10 листопада о 18:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
65’

Заміни у складі Колоса. Мякушко вийшов на поле замість Болбата, Ільїн - замість Безбородька.

10 листопада о 18:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

МОМЕНТ!

Безбородько з лівого флангу віддав пас в центр на Болбата, той вийшов сам на сам з голкіпером, але програв дуель.

10 листопада о 18:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

МОМЕНТ!

Фесюн здійснив сейв після удару Твердохліба! Дмитрук навісив, Твердохліб пробив головою у ближню "дев'ятку" - голкіпер у стрибку перевів м'яч на кутовий.

10 листопада о 18:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
59’

Лучкевич навісив на дальню стійку воріт, Богданов виграв верхову боротьбу та завдав удар - м'яч пролетів поруч зі штангою.

10 листопада о 18:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
56’

Минай виконав кутовий. Ніхто не зміг пробити по воротах.

10 листопада о 18:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
54’

Рогозинський вийшов на поле замість Ралюченка у складі Миная.

53’

Небезпечно!

Тотовицький виконав штрафний удар з лінії півкола штрафного майданчика - м'яч пролетів трохи вище поперечини воріт.

10 листопада о 18:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
52’

Знову Болбата завалили на газон. Цього разу дуже близько до штрафного майданчика.

10 листопада о 18:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
49’

ВИЛУЧЕННЯ!

Болбат у пресингу відібрав м'яч на половині поля Минаю, Мельник лежачи підняв ноги та зачепив Болбата. Друге попередження.

10 листопада о 18:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
48’

Минай володіє ініціативою, намагається створити небезпечні моменти.

10 листопада о 18:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

Заміни у складі Минаю сталися у перерві. Вишневський вийшов замість Гуничіева, Кораблін - замість Гечева, Вітенчук - замість Петька.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

10 листопада о 17:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

10 листопада о 17:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕНАЛЬТІ НЕ БУДЕ!

До влучання м'яча в руку Ємця, було влучання у руку Нємчанінова.

10 листопада о 17:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано дві хвилини.

Роман Блавацький пішов особисто переглядати момент.

ВАР перевіряє момент у штрафному майданчику Колос. Можливо, була гра рукою.

10 листопада о 17:54 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
44’

Після навісу з правого флангу Гунічев пробив головою, м'яч пролетів набагато вище воріт.

10 листопада о 17:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ВІДНОВЛЕНО!

10 листопада о 17:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

10 листопада о 17:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА! МАТЧ ПРИЗУПИНЕНО!

До завершення першого тайму залишалося кілька хвилин.

10 листопада о 17:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Минай заволодів ініціативою. Більше часу команди проводять на половині поля Миная.

10 листопада о 17:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

Фесюн вибіг за межі штрафного майданчика, випередив гравця Миная та вибив м'яч за бокову лінію.

10 листопада о 17:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
36’

Володимир Шаран отримав попередження. Нарікав на те, що під час подачі з кутового м'яч перетнув лицеву лінію. Дуже активно нарікав.

10 листопада о 17:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

ГОООООООООООООООЛ!

Другий поспіль кутовий поспіль приніс успіх Колосу. Богданов знову виконав сильну подачу, Бурда пробив головою, м'яч влетів під поперечину воріт.

10 листопада о 17:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
34’

Богданов з кутового сильно закрутив м'яч у воротарський майданчик, Бандура дотягнувся до м'яча пальцями. На щастя, ніхто не зміг пробити по воротах.

10 листопада о 17:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
32’

Мельник атакував Безбородька, але замість м'яча влучив по ногах.

10 листопада о 17:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
29’

Дмитрук завдав удару по воротах Колоса. Фесюн спокійно забрав м'яч до рук.

10 листопада о 17:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
27’

Петько вдарив Богданова ззаду по ногах.

10 листопада о 17:26 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
23’

Знову багато боротьби в центрі поля.

10 листопада о 17:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
ФК "Колос"

10 листопада о 17:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
18’

ГООООООООООООООООЛ!

Колос відкрив рахунок! Після навісу з кутового у центрі штрафного майданчика ніхто не зіграв у м'яч, він ударився об газон та долетів до дальньої стійки воріт. Мілько пробив головою, Бандура відбив м'яч, але той вже був за лінією.

10 листопада о 17:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
16’

Тотовицький намагався у штрафному майданчику обіграти одразу двох опонентів, але втратив м'яч.

10 листопада о 17:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
14’

Колос намагався за допомогою коротких передач увійти до штрафного майданчика, але все завершилося неточим пасом.

10 листопада о 17:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
10’

Богданов виконав розрізну передачу на хід Болбату, але того випередив Бандура.

10 листопада о 17:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
8’

Ралюченко збив Тотовицького. Богданов навісив до штрафного майданчика, гравець Колоса завдав удару головою, але він вийшов слабким і неточним.

10 листопада о 17:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

Минай пресингує на чужій половині поля.

10 листопада о 17:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Богданов зі штрафного з центру поля закинув м'яч до штрафного майданчика, Бурда намагався пробити головою, але не вийшло.

10 листопада о 17:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

Перші три хвилини минули у боротьбі в центрі поля.

10 листопада о 17:02 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

10 листопада о 17:00 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

10 листопада о 16:59 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

09 листопада о 23:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У п'ятницю, 10 листопада, ковалівський «Колос» і закарпатський «Минай» зустрінуться у матчі 14-го туру Української Прем'єр-ліги. Команди зіграють у селі Ковалівка Київської області, на стадіоні «Колос». Початок зустрічі заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На даний момент «Колос» є найбільш миролюбною командою Прем'єр-Ліги. Із 13 проведених матчів 8 ковалівці завершили внічию. У їхньому активі ще 3 перемоги та в пасиві 2 поразки. У попередніх семи турах команда Ярослава Вишняка не зазнала жодної поразки.

«Минай» продовжує займати останнє місце в турнірній таблиці. Команда із Закарпатської області – головний аутсайдер сезону. Підопічні Володимира Шарана не здобули жодної перемоги. Команда не забиває вже більше як місяць – від початку жовтня. Усього ж в активі «Миная» 6 результативних ударів.

Суперники провели у Прем'єр-Лізі 6 матчів. Команди перемогли по одному разу, ще 4 зустрічі завершилися внічию. Різниця забитих і пропущених м'ячів – 6:6.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Минай».