8 листопада відбулися поєдинки 4-го туру Ліги чемпіонів 2023/24

2
Getty Images/Global Images Ukraine

8 листопада відбулися поєдинки 4-го туру Ліги чемпіонів 2023/24.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Баварія обіграла Галатасарай (2:1) і достроково вийшла у плей-оф Ліги чемпіонів, набравши 12 очок із 12. Дубль оформив Гаррі Кейн.

Ман Юнайтед на виїзді програв Копенгагену у дуже результативному матчі (3:4). Господарі поля зрівняли рахунок та вирвали перемогу в останні 10 хвилин гри.

Становище у групі A: Баварія (12 очок), Копенгаген (4), Галатасарай (4), Ман Юнайтед (3).

Ліга чемпіонів 2023/24

4-й тур, 8 листопада

22:00. Копенгаген – Ман Юнайтед – 4:3

Голи: Ель-Юнуссі, 45, Гонсалвеш, 45+9, Лерагер, 83, Барджі, 87 – Хойлунд, 3, 28, Фернандеш, 69 (пен).

Вилучення: Решфорд, 42 (МЮ)

22:00. Баварія – Галатасарай – 2:1

Голыи: Кейн, 80, 86 – Бакамбу, 90+3.

Турнірна таблиця

Події матчу

90’ +3
ГОЛ ! М'яч забив Седрік Бакамбу (Галатасарай).
86’
ГОЛ ! М'яч забив Гаррі Кейн (Баварія).
80’
(7)

Стало відомо, скільки Реал заплатив за трансфер Луніна Зорі
Футбол | 27 квітня 2024, 00:05 16

На українського воротаря свого часу претендували «Наполі» та «Ліверпуль»

Лунін з агентом розлютилися на Анчелотті. Стали відомі причини
Футбол | 27 квітня 2024, 00:59 9

Український воротар залишився у запасі в останньому матчі

Коментарі 2
😸
Гаррі Кейн на шляху до Золотого м'яча. Хто як не він заслужив на нагороду, стількі років у футболі і досі без золотого м'ча.
Зміна клубу пішла йому на користь, хоч в мене були деякі сумніви що до Баварії, чи зможе він заграти там. Як виявилося, там в нього відкрилося друге дихання.
Але є відчуття що той м'яч знову віддадуть Месі, йому того м'яча будуть давати навіть тоді, коли він вже закінчить свою кар'єру))) пожиттєва нагорода для Месі
Falko
Про МанЮ було цікавіше, ніж тут написано. Починають весело, Хойлунд за пів години робить дубль . Що ще треба для щастя? Для щастя потрібно вилучити Рашфорда. Неприємно, але 1 тайм уже закінчується, 2:0, у перерві можна буде видохнути і перебудуватися. І тут Копенгаген забиває в роздягальню. Йому подобається - можем повторіть - і він ще раз забиває в роздягальню. У проміжному підсумку замість 2:0 на 42' МанЮ перед 2 таймом отримує 2:2 і -1 гравець. Проте не все так кепсько. Англійські герої вдесятьох реалізують пенальті й навіть виграють. І тут настає остання 10-хвилинка перед компенсованим часом і знову -2. На цьому все закінчується.