ТЕН ХАГ: 2 голи – скасувати. Червона Решфорду... Жодного відношення до гри

Головний тренер «Ман Юнайтед» прокоментував поразку у ЛЧ від «Копенгагена»

4337
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік тен Хаг

8 листопада відбувся матч 4-го туру Ліги чемпіонів у групі А між командами «Копенгаген» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь господарів.

Після завершення поєдинку головний тренер «червоних дияволів» Ерік тен Хаг прокоментував поразку своїх підопічних:

«Я думаю, спочатку ми грали дуже добре, доки не отримали червону картку. Червона картка змінила все. Після неї гра стала іншою. Я побачив багато позитивного, але наприкінці ми трохи втратили концентрацію. Важко так довго грати вдесятьох.

Це були найкращі 20 хвилин, які я бачив у виконанні своєї команди. Крім того, вдесятьох ми все ще контролювали хід гри. Ми так завзято боролися, так добре грали, і все ж таки не набрали жодного очка. Це розчаровує.

Рефері знадобилося так багато часу, щоб ухвалити рішення про червону картку Решфорду… Гра не повинна бути такою, це не має жодного відношення до футболу.

Два пропущені нами голи не можна було зараховувати. Це розчаровує, і не лише сьогодні. Багато рішень ухвалювали проти нас і в інших матчах. Ось такі справи. Але сезон довгий, колись все складеться на нашу користь. Це серйозне рішення. Він біг за м'ячем. Перегляд було завершено, потім підійшов до монітора. Думаю, суддя не був певен.

Після перерви ми грали краще, але два голи треба було скасувати. У першому випадку був офсайд, перед Онана був гравець. У другому – що тут вдієш?»

Нападник «Ман Юнайтед» Расмус Хойлунд:

«Ми розпочали дуже добре; ми контролювали гру. Якщо не дивитися на результат, гадаю, ми впоралися непогано. Ми трохи відключилися; це дало їм багато віри. Я знаю, як глядачі можуть допомогти команді тут і це дало їм великий імпульс.

Ми також непогано виступили на початку другого тайму. Ми добре володіли м'ячем, постійно змінювали гру та знову вийшли вперед. Шкода, що ми тут, і ми не маємо очок, які можна було б показати за це».

Півзахисник «Ман Юнайтед» Бруну Фернандеш:

«Нам доведеться піднятися на гору, ми маємо піднятися. Ми маємо дві гри, і ми повинні виграти ці дві гри. До сьогоднішнього вечора нашою метою вже було виграти три гри, що залишилися. Ми не змогли перемогти сьогодні. Нам потрібно виграти наступні два матчі».