07 листопада о 23:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

07 листопада о 23:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

07 листопада о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Мукіеле замість Лукаса Ернандеса.

07 листопада о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Небезпечно!

Тео Енрнадес зі штрафного метрів з 30 бив під саму ліву штангу, Доннарумма витягнув!

07 листопада о 23:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Заміни в ПСЖ.

Лі Кан Ін замість Вітіньї, Рамуш поміняв Коло-Муані, Руїс вийшов замість Угарте.

07 листопада о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Мілан контролбює м'яч і впевнено веде гру.

07 листопада о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Відчувається, що ПСЖ в нокдауні. Лукас Ернандес страхує Вітінью і зриває контратаку.

07 листопада о 23:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

ГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Тео Ернандес навісив зліва, Жиру протиснув Шкріньяра і вивів Мілан ударом головою!

07 листопада о 23:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Небезпечно!

Ренйдерс рвався вперед, обігрався з партнером і зліва погано пробив із непоганої позиції!

07 листопада о 23:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Мбаппе не зумів замкнути простріл Дембеле справа.

07 листопада о 23:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

07 листопада о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’

Хвилина додана.

07 листопада о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Хакімі б'є низом здалеку, неточео.

07 листопада о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Угарте був змушений зривати контратаку в центрі поля, вдаривши по ногах Тео Ернандеса.

07 листопада о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Дальній удар Дембеле спокійно забрав Меньян.

07 листопада о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Вітінья запоров непогану атаку ПСЖ невдалом пасом в дотик.

07 листопада о 22:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Небезпечно!

Леау отримав м'яч на лівому куті штрафного і пробив мимо ближньої штанги!

07 листопада о 22:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Небезпечно!

Муса зі штрафного пробив у лівий нижній кут, Доннарумма врятував!

07 листопада о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Леау заробив штрафний біля чужого майданчика.

07 листопада о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Коло-Муані вистрибнув на Томорі, отримав попередження.

07 листопада о 22:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Перекладина!

Дембеле отримав м'яч на правому куті штрафногоі зарядив у дальній кут - каркас воріт! В контратаці Жиру міг забивати, але зліва не влучив у площину!

07 листопада о 22:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Момент!

Мбаппе вискочив на воротаря і пробив мимо лівої штанги!

24’

Вітінья грає прямою ногою.

07 листопада о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Лофтус-Чик поставив корпус і заробив на собі фол в центрі поля.

07 листопада о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Дальній удар Хакімі летить мимо лівої штанги.

07 листопада о 22:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Тео Ернандес заробив штрафний і сам невдало його подав.

07 листопада о 22:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Меньян виходить ві ловить м'яч в ногах Мбаппе!

07 листопада о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

ГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Леау вивів Жиру зліва на ударну позицію, Доннарумма відбив удар француза перед собою, а Леау в падінні через себе з лінії воротарського зрівняв рахунок!

07 листопада о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Момент!

Муса міг зрівнювати рахунок, але після прострілу справа в дотик пробив на самоті в руки Доннаруммі.

07 листопада о 22:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

ГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Захист Мілану дивився, як після кутового Маркіньос скидає головою на дальню штангу, де Шкріньяр на самоті теж головою переправив м'яч в падінні у ворота!

07 листопада о 22:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Мбаппе пробив злінії штрафного низом, Мбаппе в дотик спіймав м'яч.

07 листопада о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Небезпечно!

Лофтус-Чик після пасу Леау зліва в дотик пробив над воротами метрів з 16!

07 листопада о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Мбаппе проривався справа, але випустив м'яч за лицьову. Мылан відповів неточним ударом Леау.

07 листопада о 22:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

07 листопада о 21:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

07 листопада о 21:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

У вівторок, 7 листопада, відбудеться поєдинок 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому гратимуть італійський «Мілан» та французький ПСЖ. Гра пройде в Мілані (Італія) на полі стадіону «Сан-Сіро», початок – о 22:00 за Києвом.

Минулого сезону італійська команда показала нестабільний результат і лише завдяки дискваліфікації «Ювентуса» вдалося потрапити до Ліги чемпіонів. «Россонері» втратили лідерство у Серії А через кілька невдач, включаючи поразку від «Ювентуса». У Лізі чемпіонів «Мілан» також показує невдалі результати, зокрема, програвши на виїзді в Парижі 0:3 французькому гранду, і ця ситуація може поставити під загрозу їхні шанси на вихід з групи.

ПСЖ вже давно виражає бажання виграти Лігу чемпіонів, а інші трофеї не викликають у їхніх власників такого інтересу. Незважаючи на поновлення складу та зміну тренера, команда продовжує відчувати труднощі у досягненні цієї мети, і навіть перемоги над «Боруссією» та «Міланом» були затьмарені поразкою «Ньюкаслу» з розгромним рахунком 1:4.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Мілан» – ПСЖ.