«Полісся»: Бойко – Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Тейлор – Танковський, Крушинський (Огіря, 75), Кушніренко – Макуана, Аріелсон (Шастал, 83), Янаков (Козак, 46).

Запасні: Кудрик, Поспєлов, Гітченко, Кравченко, Грицук, Шаповал, Морозко, Мозес, Мустафаєв.

«Кривбас»: Кліщук – Дібанго, Стецьков, Бескоровайний, Понєдєльнік – Іліч (Татарков, 62, Прінс, 82), Бізімана – Д. Кузик (Блізніченко, 81), Дебелко (Приходько, 61), Задерака – Кожушко (Устименко, 90+1).

Запасні: Маханьков, Хома, Вілівальд, Рябов, Семотюк, По, Гончарук.

06 листопада о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

06 листопада о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Приходько прорвався до правого флангу штрафного, після чого бив у ближній кут, але Бойко ногами парирував.

06 листопада о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.

90’ +1

Замість Кожушка вийшов Устименко.

06 листопада о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Кожушко завадив виконати штрафний суперникам.

06 листопада о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Макуана отримав по ребрах під час зіткнення з суперником.

06 листопада о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Блізінченко з правого флангу подавав на дальню, але Бойко не пустив м'яч до суперника.

06 листопада о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Шастала випустили замість Аріелсона.

82’

Прінс замінив Татаркова.

06 листопада о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Замість Кузика дограватиме Блізніченко.

06 листопада о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Пара замін буде й від Кривбасу.

06 листопада о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Замість Крушинського вийшов Огіря.

06 листопада о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

У суперника поцілив Макуана пострілом здалеку з лівого флангу.

06 листопада о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Перевага Полісся на м'ячі досі нікуди не поділась.

06 листопада о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Козак п'ятою зіграв до правого флангу атаки на хід Тейлору, а той подав у ноги супернику.

06 листопада о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Татарков дограватиме замість Іліча.

06 листопада о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Замість Дебелка вийшов Приходько.

06 листопада о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Закидання до лівого флангу штрафного пішло Дібанго на мигдалини.

06 листопада о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

У стінку пробив Аріелсон із зони перед чужими володіннями.

06 листопада о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Макуана перевів атаку на вхід до правого флангу штрафного, де Козак у три дотики пробив у ближній!

06 листопада о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Аріелсон прибрав Бескоровайного перед чужим штрафним, після чого закрутив повз ліву стійку.

06 листопада о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Позиційні атаки тривають від Полісся.

06 листопада о 18:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ПЕНАЛЬТІ СКАСУВАЛИ! Бескоровайний не грав рукою.

06 листопада о 17:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

ПЕНАЛЬТІ! Крушинському відкинув м'яч на правий фланг штрафного Аріелсон, а той пробив у руку Бескоровайному.

06 листопада о 17:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Янакова замінив Козак.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

06 листопада о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

06 листопада о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Дібанго ударив по ногам Кушніренко біля центрального кола із спини.

06 листопада о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

06 листопада о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Кутовий заробив Кузик у боротьбі проти Чоботенка на лівому фланзі штрафного.

06 листопада о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

ОФСАДЙУ НЕ БУЛО! ГОЛ ЗАРАХОВАНО!

06 листопада о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Офсайд у Кузика під час передачі з глибини поля на хід до лівого флангу штрафного, після чого той пробив під воротарем.

06 листопада о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Удар над воротами від Танковського пішов із зони перед штрафним на завершення відскоку від подачі кутового з лівого флангу.

06 листопада о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Подача з лівого флангу від Смолякова боляче вдарилась у груди Бескоровайному.

06 листопада о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Бачимо перевагу господарів за грою.

06 листопада о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

ШТАНГА! Кутовий із правого флангу пішов на голову Шабанову в центрі штрафного, той влучив у дальній каркас воріт, а відскок пішов у голову Кліщуку, а потім уже – у поле.

06 листопада о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Ударом із відскоку на лівому фланзі штрафного Аріелсон не пробив Кліщука.

06 листопада о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Полісся подавало кутовий із лівого флангу на ближню, але там знову був першим Бескоровайний.

06 листопада о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

МОМЕНТ! Бескоровайний підставив коліно під подачу кутового з правого флангу на ближню стійку, але перевів м'яч повз каркас воріт.

06 листопада о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Кушніренка завалив на лівому фланзі атаки Задерака.

06 листопада о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Навіс від Кузика з правого флангу штрафного наосліп був невдалим.

06 листопада о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Понєдєльнік обійняв Макуана в боротьбі на правому фланзі оборони.

06 листопада о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

А де удар у дотик від Аріелсона на ближньому куті воротарського на завершення передачі Макуана з лівого флангу?

06 листопада о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Аріелсон так і не пробив у центрі штрафного на завершення прострілу Янакова з правого флангу.

06 листопада о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Аріелсон на чужій половині полетів на газон за підсумком поштовху в спину від Дебелка.

06 листопада о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Кутовий заробив Дібанго на лівому фланзі прострілом у Тейлора.

06 листопада о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Макуана з лівого флангу штрафного виконав невдалу подачу на дальній бік поля.

06 листопада о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Тримає м'яч Полісся в себе.

06 листопада о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Граємо далі.

06 листопада о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гра продовжиться о 16:55.

06 листопада о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

06 листопада о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

06 листопада о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Макуана отримав пошкодження за підсумком підкату Бізімана біля правого кута власного штрафного.

06 листопада о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Атакує Кривбас на початку матчу.

06 листопада о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

06 листопада о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

06 листопада о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 6-го листопада, відбудеться поєдинок 13-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться житомирське «Полісся» і криворізький «Кривбас». Матч відбудеться в Житомирі, на полі стадіону «Центральний», початок о 15:00.

Битва несподіваних лідерів чемпіонських перегонів, і цим все сказано. Звичайно, сумно, що вона відбуватиметься в розпал робочого дня, але градус протистояння це не зменшить. «Полісся» багато говорило про те, що хоче боротися за єврокубки, тому зараз буде вкотре підтверджувати свої амбіції на справді сильному супернику. І, звісно, черговий іспит для команди Юрія Вернидуба, яка подібні випробування не дуже-то й любить, але з «Дніпром-1» у минулому турі розправилась ефектно (3:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» – «Кривбас».