Мозіль вийшов за межі штрафного майданчика та випередив Путрю.

05 листопада о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Борячук увійшов до штрафного майданчика, Єрмаков відтіснив форварда від м'яча.

05 листопада о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Чирук замінив Сидорова у складі Металіста 1925.

82’

Небезпечно!

Борячук пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч пролетів близько до дальної стійки.

05 листопада о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Заміна у складі Чорноморця. Замість Кузика на поле вийшов Дада.

05 листопада о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ГОООООООООООООООЛ!

Арі Моура технічним ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у дальній кут воріт! Перший гол цього легіонера в УПЛ.

05 листопада о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Сидоров пробив головою після кросу з лівого флангу - повз ворота.

05 листопада о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Боряук намагався пробити з півкола штрафного майданчика - удар заблоковано.

05 листопада о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Дмитренко замінив Юсова у складі Металіста 1925.

05 листопада о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Попри активність і пресинг гравців Металіста 1925 небезпечних моментів біля воріт Варакути майже немає.

05 листопада о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Бадібанга та Мартинюк зіштовнулися в центрі поля. Мартинюк отримав невелике пошкодження.

05 листопада о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Металіст 1925 активно пресингує на чужій половині поля.

05 листопада о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Сидоров сфолив проти Салюка у центрі поля.

05 листопада о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Сидоров отримав м'яч у штрафному майданчику та завдав удару у боротьбі з Салюком - м'яч пролетів повз ворота.

05 листопада о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Небезпечно!

Бадібанга на правому фланзі отримав передачу від партнера, увійшов до штрафного майданчика та сильно пробив - м'яч пролетів поруч з ближнім верхнім кутом воріт.

05 листопада о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Борячук зрівняв рахунок! Третій гол форварда в сезоні.

Безуглий з правого флангу зробив навіс на ближню стійку, Борчук спокійно переправив м'яч у ворота. Ніхто не завадив форварду це зробити.

05 листопада о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Небезпечно!

Арі завдав удару з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч з дальнім верхнім кутом воріт.

05 листопада о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Небезпечно!

Кузик завдав удару з близької відстані - м'яч пролетів поруч зі стійкою!

05 листопада о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Дві заміни провели у перерві тренери Металіста 1925: Арі - замість Ременюка, Борячук - замість Вачіберадзе.

05 листопада о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

05 листопада о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

05 листопада о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

45’

Сидоров у штрафному майданчику скинув м'яч на Юсова, але той порушив правила у боротьбі з опонентом.

05 листопада о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Путря отримав попередження за незгоду з рішенням арбітра.

05 листопада о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

ВИЛУЧЕННЯ!

Ієде отримав другу жовту картку за удар ззаду по ногах.

05 листопада о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Після пасу у штрафний майданчик Штогрін і Шпорн намагалися пробити по воротах, але гравці Металіста 1925 не дозволили цього зробити.

05 листопада о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Путря віддав пас низом у штрафний майданчика, Мозіль забрав м'яч в ногах Ієде.

05 листопада о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Ще один кутовий виконав Металіст 1925. Юсов пробив головою, м'яч пролетів далеко від воріт.

05 листопада о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Ще кілька навісів виконали гості, але ударів по воротах не було.

34’

Після подачі з кутового ніхто з гравців Металіста 1925 не зміг пробити по воротах. Це перший кутовой у матчі.

05 листопада о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Металіст 1925 виконав штрафний удар з правого флангу. Вачіберадзе зробив навіс, м'яч від голови гравця Чорноморця вилетів за межі поля.

05 листопада о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Штогрін з лівого флангу увійшов до штрафного майданчика, обігравши Євгена Ткачук, та пробив у лижній кут - Мозіль у падінні забрав м'яч до рук.

05 листопада о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди продовжують тримати виский темп.

05 листопада о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Бадібанга навісив з правого флангу Шпорн завдав удару головою, м'яч пролетів далеко від воріт.

05 листопада о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Кузик зробив навіс з правого флангу, Фарина, який намагався зіграти на перехопленні, головою зробив скидку на центр воротарського майданчика, а там Штогрін виграв боротьбу у Безуглого та відправив м'яч у ворота!

05 листопада о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Штогрін змістився з флангу трохи до центру та пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів поруч з ближньою стійкою.

05 листопада о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Небезпечно!

Путря увірвався у центральну зону, обігрався в пас з Ієде та завдав удару - м'яч пролетів над поперечиною!

05 листопада о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Кузик виконав штрафний удар з лівого флангу, поблизу лінії штрафного майданчика. Мозіль зіграв на виході та вибив м'яч. Арбітр зафіксував порушення правил проти голкіпера.

05 листопада о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Кузик зі штрафного закинув м'яч у центр штрафного майданчика, Мозіль кулаками вибив м'яч.

05 листопада о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Ременюк руками затримав Брагару.

Команди з перших хвилин діють у доволі швидкому темпі.

05 листопада о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Небезпечно!

Вачіберадзе сильно пробив низом з меж штрафного майданчика, Варакута у підінні впіймав матч.

05 листопада о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Ієде отримав попередження за симуляції. Гравці Чорноморця розіграли класну комбінацію, у завершальній стадії Ієде впав у боротьбі з двома футболістами Металіста 1925. ВАР перевірив момент і залишив рішення арбітра без змін.

05 листопада о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Знову Юсов завдав удару, цього разу він був трохи далі лінії штрафного майданчика. М'яч пролетів повз ворота.

05 листопада о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Юсов завдав удару з лінії штрафного майданчика, Варакута з другої спроби забрав м'яч до рук.

05 листопада о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Перша атака господарів поля завершилася неточною передечею.

05 листопада о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

05 листопада о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

05 листопада о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

05 листопада о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

04 листопада о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Харківський «Металіст 1925» і одеський «Чорноморець» зустрінуться у неділю, 5 листопада, у матчі 13-го туру Української Прем'єр-ліги. Команди зіграють на стадіоні «Лівий берег» в Київській області. Початок призначено о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Металіст 1925» не може виграти вже понад місяць. Серія без перемог складає 5 матчів. Останню на цей час перемогу харківська команда здобула 15 вересня – 2:1 над луганською «Зорею». Перед цим туром «Металіст 1925» посідав 11 місце в УПЛ, маючи у своєму активі 12 очок.

«Чорноморець» у попередніх п'яти турах здобув три перемоги, один раз зіграв унічию та один раз програв. При чому двічі одеська команда виграла з великим рахунком: 5:1 – у гостях у «Олександрії», 3:0 – вдома у «Миная». «Чорноморець» із 19 очками розташувався на шостій позиції у турнірній таблиці.

Команди провели один з одним 4 зустрічі, здобувши по одній перемозі та двічі зігравши внічию. Рівна й кількість забитих та пропущених м'ячів – 5:5.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Чорноморець».