16

Статистика матчу Динамо – Шахтар. Однакова точність передач, близький xG

Гра завершилася перемогою «Шахтаря»

ФК Шахтар

«Шахтар» у матчі чемпіонату України обіграв «Динамо» з рахунком 1:0. За підсумками зустрічі команда Маріно Пушича випередила суперника за відсотком володіння м'ячем (54 на 46) та кількістю передач (531 проти 374).

Трохи вище у «Шахтаря» і xG (очікувані голи) – 0,77 проти 0,67.

Кияни мають значну перевагу в кількості ударів (15 проти 8).

(12)

ТУХЕЛЬ: Потрібно було забивати третій. Реал перетворив 2 моменти на 2 голи
Футбол | 01 травня 2024, 02:59 0

Головний тренер Баварії прокоментував матч проти Реала у 1/2 фіналу ЛЧ

Мінус Гофф та Коллінс. Стали відомі учасниці 1/4 фіналу турніру в Мадриді
Теніс | 30 квітня 2024, 07:01 4

Свьонтек вибила Соррібес-Тормо, Даніель програла Соболенко, Коко вилетіла від Кіз

Коментарі 16
Gargantua
трудно даже представить как в этом матче у ДК может быть ниже икс джи.
два момента Караваева чего стоят. А какие моменты были у Шахтера кроме голевого?
Віктор Коробка
Не статистика виграє матчі, а забиті голи. Я це писав ще після матчу Зоря - Полісся, в якому Зоря перевершила суперника по всім параметрам - і програла 0:1.
В цьому матчі Шахтар грав 20 хвилин на початку 2-го тайму. Цього хватило для перемоги. Якби матч йшов би за іншим сценарієм - і Шахтар грав би в інший футбол. Мені хотілося б, щоб він грав так увесь матч, не тримаючися за мінімальну перевагу, а виносячи суперника. Але по-перше: я не тренер Шахтаря і по-друге: попереду ще Барса і треба економити сили.
AK.228
О как…. А якайсь куйня, Фанька здається скулила про «убогість і випадковість» перемоги Шахтаря