Матч Аякса знову був призупинений. Це вже втретє в сезоні

Сталося це у принциповому поєдинку з ПСВ

3076
2
Getty Images/Global Images Ukraine.

Сьогодні, 29 жовтня відбувається принциповий поєдинок чемпіонату Нідерландів між «ПСВ» та амстердамським «Аяксом».

Поєдинок на 35-й хвилині був призупинений головним арбітром матчу. Причиною цього стали проблеми зі здоров'ям у вболівальника на трибунах. Медичний персонал надав йому допомогу, і гра відновилась. Підсумковий рахунок матчу – 5:2 на користь ПСВ.

Відмітимо, що це вже втретє у цьому сезоні, коли матч за участю «Аякса» призупиняється. Раніше через заворушення на трибунах матч «Аякса» і «Феєнорда» був зупинений і не дограний, а після цього випадку у поєдинку 7-го туру чемпіонату Нідерландів між «Валвейком» та амстердамцями гравця винесли з поля непритомним.