06.12.2023 21:00 – FT 2 : 3
30 вересня матч було зупинено на 83-й хв через травму воротаря Валвейка, догравання пройшло 6 грудня
Нідерланди
| Оновлено 06 грудня 2023, 23:52
14812
5

ВІДЕО. Сльози та молитви. Матч Аякса знову перерваний: кіпер знепритомнів

У поєдинку 7-го туру чемпіонату Нідерландів воротаря «Валвейка» Вессена винесли з поля

14812
5
Getty Images/Global Images Ukraine

30 вересня стартував матч 7-го туру чемпіонату Нідерландів між клубами «Валвейк» та «Аякс».

Поєдинок було перервано на 84-й хвилині за рахунку 3:2 на користь гостей через жахливий епізод. Голкіпер господарів Етьєн Вессен знепритомнів після зіткнення з гравцем «Аякса» Браяном Броббі.

Воротаря винесли з поля непритомним. Партнери Етьєна йшли у підтрибунне приміщення у сльозах.

Директор «Валвейка» Ван Моссельвелд заявив:

«Етьєн Вессен був у свідомості, коли його помістили до машини швидкої допомоги. Він зовсім забув про все, що сталося. Ми стали свідками чогось дуже серйозного, але хочу зробити великий комплімент медичному персоналу, який миттєво відреагував».

Через деякий час у Twitter з'явилася інформація, що Етьєн прийшов до тями і зараз з ним все добре. Проте офіційного підтвердження від «Валвейка» щодо стану голкіпера ще не було.

У попередньому турі поєдинок «Аякса» також було перервано. Тоді вболівальники команди влаштували заворушення на стадіоні у грі з «Феєнордом» (0:4).