Амстердамці пропустили 5 голів

4727
10
Getty Images/Global Images Ukraine. ПСВ – Аякс

Сьогодні, 29 жовтня відбувся принциповий поєдинок чемпіонату Нідерландів між «ПСВ» та амстердамським «Аяксом».

Поєдинок на 35-й хвилині був призупинений головним арбітром матчу. Причиною цього стали проблеми зі здоров'ям у вболівальника на трибунах. Медичний персонал надав йому допомогу і гра відновилась.

Перший тайм «Аякс» зумів виграти 2:1, але повністю провалився у другому, пропустивши чотири сухих голи.

Після цієї поразки недавній півфіналіст ЛЧ та найтитулованіший клуб Нідерландів опустився на останню сходинку чемпіонату з 5 очками в активі.

Чемпіонат Нідерландів. 10-й тур, 29 жовтня.

ПСВ – Аякс – 5:2
Голи: Лосано, 20, 60, 72, де Йонг, 49, Салібарі, 52 – ван ден Бомен, 10, Броббі, 40.