29 жовтня о 16:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

29 жовтня о 16:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Заміна у Металіста 1925: Чирук замість Юсова.

29 жовтня о 16:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
83’

Заміна у Ворскли: Скляра міняє Феліпе.

29 жовтня о 16:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
82’

ГООООЛ! 2:2. Нестеренко зліва виконав навіс на ближню стійку, до якого виявився неготовим Мозіль. Голкіпер Металіста 1925 закинув м'яч у свої ворота. Це автогол, хоча по стадіону оголосили, що автор голу Нестеренко.

29 жовтня о 16:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Попереджений Павлюк. За фол проти Сидорова.

78’

ГООООЛ! 1:2, Фарина виводить Металіст 1925 вперед. Захисник за межами штрафного майданчика Ворскли обікрав Скляра, отримав простір та спокійно й влучно пробив під поперечку метрів з 18-ти.

29 жовтня о 16:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

У Ворскли замість Якубу виходить Нестеренко.

29 жовтня о 16:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
75’

Попереджений Корнієнко. За відмашку від Дмитренка.

73’

Господарі намагаються додати в активності, щоб ще раз досігти в матчі успеху.

29 жовтня о 16:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Бичек губить розкішний момент, щоб провести потужний контрвипад. Металіст 1925 міг розвернути атаку «три в два», але Бичек пішов вперед сам, хоча мав вільних адресатів як зліва, так і праворуч, але пасувати не став.

29 жовтня о 16:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

Ініціатива за гравцями Ворскли. Харків'яни лише контратакують.

29 жовтня о 16:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

Заміни у Металіста 1925: Бичек замість А.Ткачука та Дмитренко замість Ременюка.

29 жовтня о 16:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

Кутовий для Ворскли. Мозіль забирає м'яч на виході.

29 жовтня о 16:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
59’

Момент для полтавців. Мозіль парирує небезпечній удар у виконанні чи то Челядіна, то чи Якубу.

29 жовтня о 16:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

У Ворскли виходить Хрипчук замість Сантани.

29 жовтня о 16:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Вачіберадзе зі штрафного пробив у стінку. Добивання не відбулося – ворскляни відбилися.

29 жовтня о 16:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Арбітр скасовує попередження Павлюку, а виносить його Сантані.

29 жовтня о 16:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

Металіст 1925 отримує штрафний прямо по центру воріт, до яких 18-19 метрів.

29 жовтня о 16:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

Попереджений Павлюк. За фол на Сидорові.

29 жовтня о 16:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
52’

Момент для Ворскли. Степанюк пробив головою з району 11-метрової позначки – м'яч пішов повз ворота.

29 жовтня о 16:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

Гравці Ворскли розіграли стандарт – без небезпеки та загострення.

29 жовтня о 16:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
47’

ГООООЛ! 1:1. Корнієнко. Скляр віддав з центру вліво на вихід Корнієнко. Захисник з гострого кута пробив - Мозіль парирував, але Корнієнко повторним ударом знайшов можливість пробити голкіпера "1925-х".

29 жовтня о 15:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Арбітр за допомогою ВАР передивляється момент перед воротами гостей на можливість гри рукою. Але гра продовжується. Перший тайм завершується невдалим розіграшом кутового господарями.

29 жовтня о 15:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додана одна хвилина. І полтавська команда пішла у навалу на ворота Металіста 1925.

29 жовтня о 15:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
44’

Команди дограють перший тайм.

29 жовтня о 15:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
41’

Кутовий для господарів. Та одразу ще один, але без загострення - арбітр фіксує фол у нападі.

29 жовтня о 15:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
39’

Арбітр звертається по допомогу до ВАР. Щось не розібрався від з якимось моментом у центрі поля. Після паузи гра продовжується.

29 жовтня о 15:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
35’

Юсов отримує попередження.

29 жовтня о 15:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

Арбітр Кальонов у центрі поля грамотно блокує А.Ткачука, який намагався прийняти передачу від Курила.

29 жовтня о 15:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
31’

Після навісу з кутового на виході впевнено зіграв Мозіль та перевів м'яч подалі у поле.

29 жовтня о 15:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Курило виносить м'яч за межі поля – буде кутовий.

29 жовтня о 15:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
25’

Полтавська команда після пропущеного гола помітно активізувалася.

29 жовтня о 15:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Гравці Ворскли виконали розіграш кутового. Харків'яни впевнено випад суперників нейтралізували.

29 жовтня о 15:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Момент для Ворскли. Кане від правої бровки виконав удар у дальню «дев'ять» – м'яч торкнувся поперечки та пішов за межі поля. Небезпечно!

29 жовтня о 15:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
17’

ГООООЛ! 0:1, забиває Сидоров. Юсов пробив по воротах Ворскли з-за меж штрафного майданчика. Ісенко м'яч парирував, але Сидоров встиг вчасно на добивання.

29 жовтня о 15:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

Сидоров в атаці фолить на Челядіні.

29 жовтня о 15:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Гравці Ворскли блокують удар від Ременюка.

29 жовтня о 15:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

Друга спроба розігрішу штрафного завершується намаганням Сидорова виконати простріл в центр - Ісенко передачу перехоплює.

29 жовтня о 15:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Штрафний для Металіста 1925. Перша спроба розіграшу невдала – арбітр просить повторити розіграш.

29 жовтня о 15:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
6’

Навіс від лівого кутового прапорця викликав лише легке занепокоєння у захисті ворсклян – вони спокійно відбилися.

29 жовтня о 15:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
6’

Скляр блокує спробу кросу від Юсова - буде кутовий. Перший у матчі

29 жовтня о 15:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Боротьба у центрі поля. Команди намагаються перехопити ініціативу.

29 жовтня о 15:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

29 жовтня о 14:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

28 жовтня о 22:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У неділю, 29-го жовтня, відбудеться матч 12-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують полтавська «Ворскла» та «Металіст 1925» із Харкова. Гра відбудеться в Полтаві на полі стадіону «Ворскла» імені Олексія Бутовського, початок - о 15:00.

Обидві команди в нинішньому сезоні грають нестабільно, тому важко припустити якими вони постануть у майбутньому поєдинку. Поки ясно тільки те, що «Ворскла» в таблиці УПЛ посідає 9-те місце, маючи 13 очок, а «1925-ті» йдуть на 11-й позиції з 11 пунктами.

До речі, місяць тому «Ворскла» на шляху до чвертьфіналу Кубка України обіграла якраз «Металіст 1925» із великим рахунком 3:0. Тоді у ворота харків'ян забивали Кане, Степанюк і Нестеренко.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» - «Металіст 1925», за якою можна стежити в українській версії сайту.