29 жовтня о 14:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

29 жовтня о 14:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Пеньков зберігає ворота сухими, здійснивши сейв!

29 жовтня о 14:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Три хвилини додано, Бойко тим часом наступив на ногу супернику.

29 жовтня о 14:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

ГГГГГГГГГГГГООЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Олійник протягнув м'яч, віддав Наумцю, той пробив метрів з 18, м'яч зачепив Черненка та влетів у сітку воріт Рибки крізь руки воротаря!

29 жовтня о 14:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Наумець б'є метрів з 20 і заробляє кутовий.

29 жовтня о 14:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Заміна в ЛНЗ

Шестаков з поля, замість нього Наумець.

29 жовтня о 14:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Заміни в команд.

Савін замість Пасіча, Косовський поміняв Мороза.

29 жовтня о 14:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Шестаков в центрі поля б'є по ногах Мороза.

29 жовтня о 14:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Гравці Оболоні вимагають від арбітра дати Фатєєву картку на фол на Пасічу.

29 жовтня о 14:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Давно вже не було загострень біля воріт обох команд.

29 жовтня о 14:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Тарануха свариться з лансменом (повтор показав правоту гравця) і за довгий язик отримує жовту від головного арбітра.

29 жовтня о 14:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

В плані моментів заспокоїлась гра, але напруга на полі висока.

29 жовтня о 14:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Оболонь активізувалася, пробує забити та повернутися в гру.

29 жовтня о 14:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Олійник замінив Тищенка.

62’

Заміна в Оболоні

Прокопенко замість Груші.

29 жовтня о 14:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Небезпечно!

Рибка в своєму штрафному далеко відпустив м'яч і мусив стрибати в підкаті, щоб його відібрати в Тищенка. Вдалося.

29 жовтня о 14:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

ГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

В центрі поля збили гравця ЛНЗ, але пішла свічка в штрафний Оболоні, від Османа м'яч відскочив до Шестакова, котрий з лінії штраффного пробив у лівий нижній кут!

29 жовтня о 14:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Суханов прийняв м'яч після закидання, але його удар заблокували.

29 жовтня о 14:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Тищенко фолить на Груші в центрі.

29 жовтня о 14:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Черненко відібрав м'яч, а потім заробив штрафний на собі біля чужої карної зони.

29 жовтня о 14:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Мороза підвели нерви і він в центральному колі стрибнув в ноги супернику. ВАР дивився, чи не треба дати червону, але обійшлося.

29 жовтня о 14:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Потрійна заміна в Оболоні.

Нагієв замість Чернова, Суханов замість Слободяна, Тарануха поміняв Краснопіра.

29 жовтня о 14:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПЧАВСЯ!

29 жовтня о 13:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

29 жовтня о 13:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Хвилина додана.

29 жовтня о 13:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Фатєєв вирішив підставитися в своєму штрафному проти Пасіча. План спрацював.

29 жовтня о 13:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Чернова в центрі поля жорстко зупинили, але все в межах правил.

29 жовтня о 13:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Чернов справа поліз на кількох і просто врізався в суперника.

29 жовтня о 13:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Момент!

Хобленко зліва на фланзі обійшов Приймака, тоді обіграв Карася і бив з гострого кута, але Рибка врятував Оболонь!

29 жовтня о 13:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Осман не дає Шестакову подати справа. Кутовий.

29 жовтня о 13:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Норенков фолить на фланзі, грубо врізавшись в суперника і не давши тому кинути аут.

29 жовтня о 13:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

ГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Бойко подав штрафний зліва, Хобленко підрізав на ближній штанзі на дальню, а там Ковальов переправив м'яч у ворота!

29 жовтня о 13:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Хобленко втік від Приймака і той руками штовхнув його в спину.

29 жовтня о 13:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Груша після закидання опинився в офсайді.

29 жовтня о 13:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Простріл справа на Краснопіра не було кому замкнути.

29 жовтня о 13:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Пасіч в атаці скидав партнерам п'ятою, але в тій зоні нікого не було.

29 жовтня о 13:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Пасіч вирвався на ворота і забив, але перед тим сфолив на Приймаку.

29 жовтня о 13:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Йде боротьба в центрі, на Груші вже втретє за матч порушують правила.

29 жовтня о 13:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Після проходу Осман зумів прострелити, Чернов зачепив і Фатєєв пробував з лініїї штрафного пробити в ліву дев'ятку, вийшло набагато вище.

29 жовтня о 13:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Небезпечно!

Після слабкої подачі Черненко скинув за спину Приймаку і той все ж пробиває - м'яч котиться мимо правої штанги.

29 жовтня о 13:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Тищенко влетів у небезпечному підкаті в суперника недалеко від свого штрафного. Буде навіс.

29 жовтня о 13:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Пасіч міг бити зразу після помилки Приймака, але трохи почекав, пробіг вздовж штрафного та слабко покотив у руки Рибці.

29 жовтня о 13:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Пеньков в падінні спіймав простріл Краснопіра зліва.

5’

Шестаков в атаці врізається в Приймака.

29 жовтня о 13:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Мороз, пасуючи назад, в простій ситуації віддав в аут.

29 жовтня о 13:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Черненко в центрі поля тягнув м'яч і Тищенко змушений був фолити.

29 жовтня о 13:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

29 жовтня о 12:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

29 жовтня о 12:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 29 жовтня, відбудеться поєдинок 12 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть черкаський ЛНЗ та київська «Оболонь». Гра пройде в Черкасах на полі стадіону «Черкаси-Арена», початок – о 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Черкаським дебютантам Прем'єр-Ліги важко – 2 перемоги у 11 матчах, остання ще у вересні, і поразка 0:3 від «Шахтаря» в попередньому турі. Можливо, допоможе команді те, що її тренерський штаб поповнився Олександром Грановським.

«Оболонь» веде боротьбу у Прем'єр-Лізів активі з трьома перемогами, у тому числі над «Дніпром-1», але нещодавно пропустила чотири м'ячі в грі проти «Зорі», попри перевагу в ударах. Вражаюче виглядала їхня перемога над «Динамо» в Кубку України . Завдяки цьому, «Оболонь» стикається із складним вибором між Прем'єр-Лігою і Кубком, цікаво, як тренерський штаб розставлятиме пріоритети.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку ЛНЗ – «Оболонь».