«Колос»: Фесюн – Ємець, Бурда, Бондаренко, Чорноморець, Лучкевич (Золотов, 83) – Демченко (Тотовицький, 83), Мілько – Дієго Каріока (Мякушко, 72), Салабай (Безбородько, 55), Ільїн (Болбат, 55).

Запасні: Мисак, Горох, Гончаренко, Кукош, Богданов, Велетень.

«Динамо» Київ: Бущан – Дубінчак, Дячук, Попов, Тимчик – Шепелєв, Бражко – Волошин (Шапаренко, 70), Буяльський, Караваєв – Ванат.

Запасні: Нещерет, Моргун, Вівчаренко, Малиш, Михавко, Саленко, Сирота, Царенко, Біловар, Беніто, Рамадані.

28 жовтня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 жовтня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Дав по ногам Буяльському перед власним штрафним Чорноморець.

90’ +3

МОМЕНТ! Бущан забрав до рук удар Тотовицького з лівого флангу штрафного в ближній кут.

28 жовтня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Динамо не може зачепитись за м'яч. Усе йде до нічиєї?

28 жовтня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, чотири хвилини.

28 жовтня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Буяльського руками в центрі поля затримав Ємець.

28 жовтня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Киян тримають подалі навіть від центральної лінії.

28 жовтня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ! Буяльський відкинув штрафний у центральній зоні на Бражка, а той пробив у правий кут, проте Фесюн парирував.

28 жовтня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Тотовицький дограватиме замість Демченка.

83’

Лучкевича поміняли на Золотова.

28 жовтня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Колос потягує час, але не закривається в суцільному захисті.

28 жовтня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ! Болбат завершував передачу до правого флангу штрафного ударом із розвороту в ближню дев'ятку, але Бущан витягнув.

28 жовтня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Мякушко ударом зльоту з лівого флангу штрафного вимкнув світло в очах Шапаренка.

28 жовтня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

МОМЕНТ! Важкий сейв Бущана проти потужного удару із штрафного в центрі поля від Мякушка!

28 жовтня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Замість Дієго вийшов Мякушко.

72’

Болбат зміщувався з правого флангу в центрі поля, де його збив Бражко.

28 жовтня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Шапаренко дограватиме замість Волошина.

28 жовтня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Бондаренко не пропустив повз себе до штрафного Волошина на лівому фланзі атаки суперників.

28 жовтня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Луческу почав розмірковувати над замінами. Ну, хоч колись.

28 жовтня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

ВИЛУЧЕННЯ! Падіння Ваната на правому фланзі атаки під час проходження повз Ємця оцінили другим попередженням.

28 жовтня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ! Бражко дальнім пострілом потурбував Фесюна, але той перевів на кутовий.

28 жовтня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

ПОПЕРЕЧИНА! Караваєв замикав простріл Тимчика з правого флангу в дотик на ближній, але той влучив у поперечину.

28 жовтня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Салабая поміняв Безбородько.

55’

Ільїна поміняли на Болбата.

28 жовтня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Ще й Безбородька готує Колос до появи на полі. Що коїться?!

28 жовтня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Передачу Мілька з лівого флангу в центрі штрафного ніхто не зачепив, але потім із протилежного боку поля Лучкевич зльоту вгатив у лівий верхній кут!

28 жовтня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Команди не дуже шкодують одна одну в боротьбі.

28 жовтня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

На кутовий перевів м'яч Попов, після прострілу Демченка з лівого флангу.

28 жовтня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

28 жовтня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

МОМЕНТ! Удар зльоту від Караваєва завершував переведення Буяльського з лівого флангу на дальній бік штрафного, але м'яч пішов вище воріт.

28 жовтня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

28 жовтня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Бурда замикав подачу кутового з правого флангу в центрі штрафного, але пробив точно в Бущана.

28 жовтня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ! Демченко з відскоку на правому фланзі з рикошетом від захисника пробив трохи вище воріт.

40’

Дубінчак головою перевів на кутовий подачу Лучкевича з правого флангу.

28 жовтня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Можливо, гру Дієго все ж таки продовжуватиме.

28 жовтня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Якось невдало приземлився на газон Дієго в центрі поля, після боротьби в повітрі проти Попова.

28 жовтня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

У центрі поля спокійно втримує м'яч Динамо під власним контролем.

28 жовтня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Ванат попереджений за відмашку ліктем на чужій половині проти Мілька.

28 жовтня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Простріл із лівого флангу штрафного від Дієго Бущан перевів у бік від воріт.

28 жовтня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Шепелєв із лівого флангу грав до штрафного, але суперники прочитали.

28 жовтня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Кияни відповідають позиційною атакою.

28 жовтня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Тримається м'яч у Колосу, але де є те просування, як на початку?

28 жовтня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Демченка в центрі поля збив Попов.

28 жовтня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Простріл Караваєва з правого флангу штрафного на межу воротарського несподівано замикав Тимчик і з другої спроби заштовхав м'яч у ворота.

28 жовтня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Лучкевич виконав подачу з правого флангу, але спрямував м'яч до рук Бущану.

28 жовтня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Дієго переграв Тимчика на лівому фланзі штрафного, після чого закрутив удар із гострого кута повз дальню стійку.

28 жовтня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Утримання м'яча від Колосу на чужій половині поля.

28 жовтня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Караваєв фолом атакував Ємця на правому фланзі атаки.

28 жовтня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Тимчик випередив Ільїна на м'ячі під час закидання на лівий фланг атаки суперників.

28 жовтня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Дубінчак зачепив ноги Лучкевича підкатом на лівому фланзі атаки.

28 жовтня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Команди охоче демонструють борьбу за м'яч. Так буде впродовж усього матчу.

28 жовтня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Кияни тримають м'яч на власній половині.

28 жовтня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

28 жовтня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 жовтня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 жовтня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 28-го жовтня, відбудеться поєдинок 12-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться ковалівський «Колос» і «Динамо Київ». Матч відбудеться в с. Ковалівка, на полі стадіону «Колос», початок о 15:00.

Програма суботи в національній першості продовжиться черговим обласним дербі – Київської області, перед яким його учасники опинились у дуже цікавому становищі. «Колос» і «Динамо» мають однакову кількість набраних очок, але «біло-сині» мають ще три матчі в запасі, тоді як «чорно-білі» забили втричі менше голів, а пропустили – удвічі більше. При цьому футболісти Ярослава Вишняка вже чотири матчі не завершують більш аніж з одним голом на дві команди, і при цьому здобули за цей період шість очок, жодного разу не поступившись.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Динамо Київ».