ЕНРІКЕ: Що сказав гравцям? Втрачаєш м'ячі на початку матчу – невпевненість

Головний тренер «ПСЖ» прокоментував перемогу команди у матчі ЛЧ проти «Мілана»

774
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Луїс Енріке

25 жовтня відбувся матч 3-го туру Ліги чемпіонів у групі F між клубами «ПСЖ» та «Мілан». Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь французької команди.

Після завершення поєдинку головний тренер парижан Луїс Енріке прокоментував перемогу своїх підопічних:

«Все пройшло гладко. «Мілан» грав краще за нас на початку матчу, у перші 25 хвилин. А потім гол змінив перебіг зустрічі. Я дуже щасливий. Що я сказав гравцям? Якщо втрачаєш м'ячі на початку матчу, то це невпевненість у собі. Ми гарно діяли в обороні, зуміли подолати свої помилки.

Ми принесли більше спокою, контролю. Ми створили більше моментів. Радий за Коло-Муані? Вони всі гарно зіграли. Їм усім треба забивати голи. Ми граємо як команда, нам усім доводиться атакувати, нам усім доводиться боронитися. Якщо він заб'є, то краще. Коло-Муані виконав приголомшливу роботу».

Автор другого голу форвард Рандаль Коло-Муані:

«Ми дуже пишаємось своїм виступом, нам дуже хотілося виграти цей матч. Ми добре стартували, змогли досягти високих результатів. Ми хотіли зберегти м'яч і контролювати хід матчу, що ми зробили. Це надає всім впевненості, ми маємо продовжувати набирати обертів».

Півзахисник «ПСЖ» Воррен Заїр-Емері:

«Ми не дуже добре розпочали, розмовляли у перерві, взяли себе в руки, розповіли один одному, що не так, і зуміли з гордістю виграти цей матч. У моєму віці ми граємо, веселимось і нічого не усвідомлюємо. Це в мені, і я не думаю, що це зміниться. Після поразки від «Ньюкасла» ми взяли реванш, повернулися до Ліги чемпіонів та чемпіонату, щоб перемагати у кожному матчі.

Нам було весело грати разом, ми команда, і це видно на полі, ми докладаємо всіх зусиль один для одного. Я не грав проти «Страсбурга», я почував себе добре, я був добре підготовлений... Тим краще, якщо це закінчиться двома результативними передачами!»

Відеоогляд матчу ПСЖ – Мілан – 3:0

Події матчу

89’
ГОЛ ! М'яч забив Лі Кан Ін (ПСЖ).
53’
ГОЛ ! М'яч забив Рендал Коло Муані (ПСЖ).
32’
ГОЛ ! М'яч забив Кіліан Мбаппе (ПСЖ).
(2)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 8

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ

ЧС з хокею. Календар збірної України (оновлюється)
Хокей | 02 травня 2024, 10:00 7