Запасні: Летельє, Тенас, Перейра, Солер, Баркола.

«Мілан»: Меньян – Т. Ернандес, Томорі (К’єр, 90), Тіав (Калабрія, 46), Калулу – Рейндерс, Крунич (Адлі, 77), Муса (Побега, 77) – Леау, Жиру, Пулішич.

Запасні: Нава, Міранте, Йович, Флоренці, Траоре, Бартезагі.

Стадіон: «Парк де Пренс» (Париж, Франція).

25 жовтня о 23:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 жовтня о 23:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Замість Томорі випустили К'єра.

25 жовтня о 23:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

25 жовтня о 23:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! У ближній кут у дотик поцілив Лі Кан Ін на завершення прострілу Заїра-Емері з правого флануг штрафного.

25 жовтня о 23:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Хакімі з пристойної відстані до воріт спрямував м'яч над воротами.

25 жовтня о 23:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Утримує м'яч на чужій половині команда господарів.

25 жовтня о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Коло Муані поміняли на Рамуша.

25 жовтня о 23:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ШТАНГА! Ударом із лівого флангу штрафного в дальній кут Мбаппе завершував передачу Вітінья, але Меньян витягнув у стійку.

25 жовтня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ! Жиру ударом головою на дальньому куті воротарського замикав подачу кутового з лівого флангу, але просто розім'яв Доннарумму.

25 жовтня о 23:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Леау грав до лівого флангу штрафного на Побегу, але суперники перехопили.

25 жовтня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

На заміну Муси вийшов Побега.

77’

Крунича поміняли на Адлі.

25 жовтня о 23:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

У Доннарумми проблеми з ногою тим часом.

25 жовтня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Маркіньйос блокував передачу Леау з лівого флангу штрафного, та ще й так, щоб м'яч вийшов від суперника за лицьову.

25 жовтня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Дембеле поміняли на Лі Кан Іна.

71’

Угарте замінили на Руїса.

25 жовтня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

МОМЕНТ! Доннарумма забрав під поперечину спробу дальнього удару від Жиру із зони перед штрафним.

25 жовтня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Дембеле з правого флангу зіграв у офсайд на Мбаппе на дальній бік штрафного.

25 жовтня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

МОМЕНТ! Пулішич дальнім ударом із правого флангу спрямував м'яч до рук воротарю.

25 жовтня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Мбаппе отримав по ногах біля центральної лінії від Калулу.

25 жовтня о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Томорі зачепив обличчя Коло Муані на лівому фланзі оборони в боротьбі.

25 жовтня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ! Меньяну в груди полетів м'яч за підсумком удару Мбаппе з лівого флангу штрафного.

25 жовтня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Пулішичу не вдався удар у центрі штрафного на завершення передачі Леау.

25 жовтня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Ударив по ногах Заїра-Емері на лівому фланзі атаки Муса.

25 жовтня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

ГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Дембеле з лівого флангу штрафного пробив низом у дальній, а Меньян перевів м'яч точно на ногу Коло Муані.

25 жовтня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Пулішич отримав у центрі чужого штрафного дальній пас від Меньяна, але навіщось віддав ліворуч на Жиру замість удару.

25 жовтня о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

ГОЛ СКАСУВАЛИ! Угарте фолив проти Муси в центрі поля.

25 жовтня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Вітінья з центру поля зіграв до правого флангу атаки на хід Дембеле, який зайшов у межі штрафного та пробив у дальній кут.

25 жовтня о 23:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Тіава поміняв Калабрія.

25 жовтня о 23:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 жовтня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 жовтня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, дві хвилини.

25 жовтня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Жиру отримав підкат у ноги на лівому фланзі оборони від Дембеле.

25 жовтня о 22:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Коло-Муані завершив передачу Мбаппе з лівого флангу ударом точно в ноги супернику перед собою.

25 жовтня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Тіава підтиснули на лівому фланзі оборони й він випустив м'яч за лицьову.

25 жовтня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Аутом для ПСЖ завершилась боротьба поміж Коло-Муані та Томорі на правому фланзі атаки.

25 жовтня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Щось Мілан почав утрачати ентузіазм.

25 жовтня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Заїр-Емері пройшов у центрі поля повз Рейндерса, після чого зіграв на лівий фланг штрафного на Мбаппе, а той із-під Томорі пробив у ближній кут низом.

25 жовтня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Мбаппе запустив дальній постріл із лівого флангу повз протилежну стійку.

25 жовтня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Чисто відібрали м'яч у Дембеле перед штрафним.

25 жовтня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

МОМЕНТ! Леау з лівого кута штрафного закрутив повз дальню стійку.

25 жовтня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Дембеле з правого флангу подав на дальній кут воротарського, де Калулу просто вибив на кутовий.

25 жовтня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Уболівальник на полі.

25 жовтня о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

МОМЕНТ! Мбаппе низом пустив удар із пів кола перед штрафним, але Меньян спокійно забрав.

20’

ПСЖ важко просувається за центральну лінію.

25 жовтня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Із стандарту Томорі пробив у голову Угарте.

25 жовтня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Леау завалив перед власним штрафним Хакімі.

25 жовтня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Тримає м'яч на власній половині ПСЖ під тиском.

25 жовтня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Маркіньйос блокував простріл Пулішича з правого флангу штрафного, але арбітри чогось не дали кутовий.

25 жовтня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Із-під ніг Пулішича Вітінья підкатом вибив м'яч на кутовий на лівому фланзі оборони.

25 жовтня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

На дальній стійці Хакімі скинув грудьми на кутовий подачу Пулішича з правого флангу.

25 жовтня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Необачний підкат із фолом від Заїра-Емрі проти Жиру перед власним штрафним.

25 жовтня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Крунич влетів у Угарте в центрі поля.

25 жовтня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Лукас збив на лівому фланзі оборони Муса.

25 жовтня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Коло-Муані посадив на картку Тіава просуванням правим флангом атаки.

25 жовтня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Томорі вибив за межі штрафного простріл Дембеле з правого флангу.

25 жовтня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Активний тиск від ПСЖ від самого початку матчу.

25 жовтня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 жовтня о 21:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25 жовтня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 жовтня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 25-го жовтня, відбудеться поєдинок 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА в рамках групи F, в якому змагатимуться ПСЖ і «Мілан». Матч відбудеться в Парижі (Франція), на полі стадіону «Парк де Пренс», початок о 22:00.

Явно не про таку єврокампанію мріяв італійський «Мілан». Команда Стефано Піолі не пропускала голів у власні ворота в перших двох турах. Звучить непогано, але вона при цьому ще й у чужі не забивала! У наступного суперника «россонері», чинного чемпіона Франції, ПСЖ, справи в плані результативності йдуть набагато краще, але англійський «Ньюкасл» уже засмутив команду Луїса Енріке, тож у рідних стінах вона чіплятиметься за результат до останнього.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ПСЖ – «Мілан».