25 жовтня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 жовтня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кінарейкін забрав м'яч після удару головою.

25 жовтня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГОООООООООООЛ!

Степанюк потужно пробив майже по центру, Кінарейкін стрибнув в протилежну сторону.

25 жовтня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Монзуль показала жовту картку Максимова. За те, що обурювався рішенням арбітрині.

25 жовтня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Горін отримав попередження.

88’

ПЕНАЛЬТІ!

Феліпе увійшов до штрафного майданчика, Горін вибив м'яч і врізався в гравця Ворскли.

25 жовтня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Провал в обороні Ворскли. Танчик з Пурітою вийшли на голкіпера, Танчик віддав пас на легіонера, але той не зміг завдати удару. До того ж було зафіксовано офсайд.

25 жовтня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Небезпечно!

Крупський на фланзі обіграв Лєднєва та пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч проетів поруч з ближньою "дев'яткою"!

25 жовтня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Кане навісив у штрафний майданчика, Кінарейкін на виході забрав м'яч.

25 жовтня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

У складі Ворскли Феліпе замінив Нестеренка.

25 жовтня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Танчик замінив Гуцуляка, Мірошніченко - Бабенка.

25 жовтня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Бацула після відскоку пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч летів несильно, Кінарейкін у падінні забрав м'яч до рук.

25 жовтня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Пуріта небезпечно підкотився під Степанюка.

25 жовтня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Юрченко замінив Скляра у складі Ворскли.

25 жовтня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Подвійна заміна у складі Дніпра-1. Пуріта вийшов на поле замість Філіппова, Горін - замість Піхальонка.

25 жовтня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Степанюк не зумів випередити захисника та завдати удару з близької відстані.

25 жовтня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

МОМЕНТ!

Адамюк виконав сильний пас у центра штрафного майданчика, Філіппов в один дотик завдав удару по воротах - Ісенко продемонстрував класну реакцію та врятував свою команду!

25 жовтня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Скляр притримав Лєднєва, чим зірвав контратаку Дінпра-1.

25 жовтня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Кінарейкін забрав м'яч до рук після удару Кане з-за меж штрафного майданчика.

25 жовтня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Бацула замінив Корнієнка у складі Ворскли.

61’

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового м'яч потрапив у когось з гравців Ворскли та полетів в бік воріт - Ісенко врятував. М'яч відлетів до Філіппова, який добивав з лінії воротарського майданчика, але влучив в Адамюка.

25 жовтня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Лєднєв пробив у ближній кут, Ісенко перевів м'яч на кутовий.

60’

Корнієнко навісив у штрафний майданчик, Кінарейкін на виході забрав м'яч до рук.

25 жовтня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Рубчинський вийшов на поле замість Горбунова.

58’

На дільній стійці Філіппов не дотягнувся до м'яча під час прострілу.

25 жовтня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Горбунов впав у боротьбі у штрафному майданчику Ворскли. Монзуль показала, що потрібно продовжувати гру.

25 жовтня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

ГООООООООООООЛ!

Дніпро-1 провів контратаку, яку ударом з-за меж штрафного майданчика завершив Гуцуляк. М'яч влетів у дальній кут воріт! Асистентом виступив Піхальонок.

25 жовтня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Пердута навісив на ближню стійку, Кінарейкін забрав м'яч до рук.

25 жовтня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Скляр гратиме далі.

25 жовтня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Скляр після боротьби з опонентом залишився лежати на газоні.

25 жовтня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Небезпечно!

Павлюк пробив здалеку - м'яч пролетів близько до стійки!

25 жовтня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

ГООООООООООООООООООЛ!

Гуцуляк вивів Дніпро-1 вперед! Кравець з лівого флангу навісив у штрафний майданчик, від голови Сантани м'яч відлетів до Гуцуляка, який точно пробив у дальній кут воріт.

25 жовтня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Кане з правого флангу навісив у центр штрафного майданчика, Степанюк виграв позиційну боротьбу та точно головою. М'яч влетів у кут воріт.

25 жовтня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ!

Корнієнко віддав діагональний пас на правий фланг, Кане наблизився до штрафного майданчика та закрутив м'яч у дальній кут - Кінарейкін у стрибку перевів м'яч на кутовий!

25 жовтня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Гуцуляк прострілив вздовж лінії воротарського майданчика, захисник вибив м'яч.

25 жовтня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Обидва гравці продовжать матч.

33’

Крупський та Каплієнко зіткнулися головами. На поле вийшли лікарі.

25 жовтня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Горбунов у підкаті ззаду збив Скляра.

25 жовтня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Ще один гол Дніпра-1 не зарахували через офсайд. Відзначимо класну розрізну передачу Гуцуляка на Філіппова. ВАР довго перевіряв момент і підтвердив положення поза грою.

25 жовтня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Корнієнко завдав удару зі штрафного метрів з 30-ти - вище воріт.

28’

Ворскла комбінувала неподалік від штрафного майданчика гостей. Бабенко збив Скляра.

25 жовтня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Штрафний удар виконав Дніпро-1. М'яч був майже по центру, за 25-30 метрів від воріт. Піхальонок завдав удару - м'яч пролетів вище воріт.

25 жовтня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Філіппов намагався обіграти Пердуту, той сфолив. За капітаном Ворскли залишався тільки Ісенко.

25 жовтня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ!

Філіппов замкнув простріл від Піхальонка, м'яч влучив у стійку!

25 жовтня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Горбунов намагався прострілити у штрафний майданчик, захисник заблокував.

25 жовтня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Багато боротьби в центрі поля. Важко командам комбінувати на дуже мокрому газоні.

25 жовтня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Піхальонок віддав розрізну передачу на Горбунова, той увійшов до штрафного майданчика та точно пробив у дальній кут. Гол не зараховано. Офсайд.

25 жовтня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

В останні кілька хвилин Ворскла більше контролює м'яч.

25 жовтня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Піхальонок виконав штрафний удар. Верхову боротьбу виграв захисник Ворскли.

25 жовтня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Сантана грубо зіграв проти Горбунова.

25 жовтня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Корнієнко віддав неточний пас, прямо на Філіппова. Нападник Дніпра-1 з-за меж штрафного майданчика закрутив м'яч у дальній кут воріт!

25 жовтня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Лєднєв завдав удару з лінії півкола штрафного майданчика - Ісенко у падінні забрав м'яч до рук.

25 жовтня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Перше порушення правил. Крупський сфолив проти Горбунова.

У Полтаві сьогодні рясний дощ.

25 жовтня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 жовтня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 жовтня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 25 жовтня, відбудеться перенесений матч 1-го туру Української Прем'єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та «Дніпром-1». Команди зустрінуться у Полтаві, на стадіоні «Ворскла» ім. Бутовського. Початок заплановано на 15.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Дніпро-1» підходить до матчу у статусі потенційного лідера чемпіонату, якщо рахувати втрачені очки. На цей час дніпряни набрали 18 залікових пунктів у 9 матчах і посідають 6-й рядок у таблиці УПЛ. Після того як Юрій Максимов очолив «Дніпро-1», команда ще не програвала. Мало того, з новим наставником дніпряни втратили очки лише в одному матчі – у 7-му турі проти «Колоса». Після цього підопічні Максимова лише перемагали – 4 рази поспіль, при чому без пропущених голів. У попередньому турі «Дніпро-1» виграв у київського «Динамо».

«Ворскла», набравши 13 очок у 10 матчах, посідає 9-те місце у турнірній таблиці. Підопічні Віктора Скрипника здобули 4 перемоги, 5 разів програли та 1 матч зіграли внічию. У попередніх двох матчах полтавський клуб голів не забивав: 0:0 у гостях із ковалівським «Колосом» та 0:3 вдома від житомирського «Полісся».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» – «Дніпро-1».