СКРИПНИК: «Додали лише 3 хвилини. А на чемпіонаті світу додавали 20 хв»

Головний тренер «Ворскли» прокоментував поразку в матчі з «Дніпром-1»

2308
2
ФК Ворскла. Віктор Скрипник

Головний тренер «Ворскли» Віктор Скрипник прокоментував поразку у перенесеному матчі 1-го туру УПЛ із «Дніпром-1» (2:3):

«Судді додали лише три компенсовані хвилини. Ми дивилися чемпіонат світу, там додавали 20 хвилин. А у нас лікарі бігають по полю 5 разів за тайм – і лише плюс 3 хвилини.

Важкі умови для гри. Обидві команди хотіли виграти, а перемогла лише одна. Але я не можу сказати хлопцям нічого поганого. Індивідуальні помилки спричинили перший гол. Гра розкрилася, почали реагувати. Ми зрівняли рахунок, а у атаці у відповідь через 30 секунд знову пропустили. Дуже легко пропускаємо голи.

Але є чим пишатися. Дніпро-1 зіграв чотири гри поспіль на нуль, а ми їм два голи забили. Це хороший плюсик, який візьмемо із собою на майбутнє».