ФОТО. Манчестер Сіті відкрив поле імені Гюндогана з мозаїкою футболіста

У клубі вирішили закарбувати історичний момент

Getty Images/Global Images Ukraine. Ілкай Гюндоган

Голова ради директорів «Манчестер Сіті» Халдун Аль Мубарак віддав данину поваги Ілкаю Гюндогану в день 33-річчя німецького футболіста, відкривши на його честь спеціальний тренувальний майданчик.

На тренувальному майданчику «Ман Сіті» виставлено мозаїку із зображенням переможного голу Гюндогана у ворота «Астон Вілли» в сезоні 2021/22.

Зазначимо, що цей гол приніс «Сіті» чемпіонство, «містяни» набрали на одне очко більше, ніж «Ліверпуль». До 76-ї хвилини «Ман Сіті» поступався з рахунком 0:2, Гюндоган вийшов на 68-й хвилині і відзначився дублем.

(19)

ВІДЕО. Як виглядає новий стадіон Інгульця за 3 тижні до ревізії УАФ
Футбол | 15 травня 2024, 14:21 8

Олександр Поворознюк робить все, щоб завершити основні роботи з благоустрою арени

Через 41 рік. Визначено останню команду АПЛ, яка вийшла до Ліги чемпіонів
Футбол | 15 травня 2024, 07:01 12

Астон Вілла не опуститься нижче 4-го місця після поразки Тоттенхема у матчі з Ман Сіті