МАГУЧІХ: «Якщо ми будемо бойкотувати турніри одні, то це нічого не дасть»
Українська стрибунка в висоту – про своє відношення до можливого повернення росіян у спорт
![МАГУЧІХ: «Якщо ми будемо бойкотувати турніри одні, то це нічого не дасть»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/42/orig_648508.jpg)
Українська стрибунка в висоту Ярослава Магучіх поділилась своїми думками щодо можливості повернення росіян у спорт, бойкоту змагань із ними та позиції очільника МОК Томаса Баха відносно цього.
– Як відреагувала на вчинок Ольги Харлан – не тиснути руку росіянці після бою на чемпіонаті світу? Що взагалі думаєш про росіян, білорусів в спорті та політику МОК щодо них?
– Слідкувала за новинами тоді. Оля знала, на що вона йде, що можливо, буде дискваліфікація. Це був сильний вчинок. Вважаю, якщо ми будемо бойкотувати одні, то це нічого не дасть. Вони просто поїдуть, наприклад, якщо їм дозволять, і будуть змагатися, а ми будемо вдома дивитися.
Я дякую нашій Федерації легкої атлетики, міжнародній та європейській. В них стійка позиція, ніяких російських та білоруських атлетів на арені. Але треба продовжувати говорити, що це неприпустимо.
Так, Томас Бах каже, що у всіх є права, не змішуємо політику і спорт, але у нас скільки дітей загинуло від ракетних атак, багато спортсменів теж загинули. І вони теж могли б спокійно собі представляти нашу країну на міжнародному рівні, показувати результат, але вони цього вже ніколи не зможуть зробити. В них це право і можливість забрала росія. І спортсмени в росії, які мовчать, нічого не говорять, ну як можна їх допускати до змагань?
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик назвав переможця гіпотетичного мегафайту Ф'юрі – Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696036.jpg)
![Усик назвав переможця гіпотетичного мегафайту Ф'юрі – Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696036.jpg)
Олександр вважає, що ЕйДжей був би сильнішим за Тайсона
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Марта здолала Лулу Сан у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
![Швеція обіграла Німеччину у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696064.jpg)