Безус відкрив рахунок голам за Омонію в нинішньому чемпіонаті Кіпру

Українець допоміг команді обіграти «Пафос»

471
0
ФК Омонія. Роман Безус

У понеділок, 23 жовтня, у матчі 8-го туру чемпіонату Кіпру команда «Омонія» зіграла на виїзді з «Пафосом» і здобула перемогу з рахунком 2:0.

На 12-й хвилині поєдинку «Омонію» вивів уперед український півзахисник Роман Безус, який влучно реалізував пенальті. За чотири хвилини успіх команди з Нікосії закріпив Семедо.

Для Безуса гол у ворота «Пафоса» став першим за «Омонію» в нинішньому чемпіонаті Кіпру. Раніше 33-річний хавбек забивав тільки в єврокубках. У Лізі конференцій він відзначився 5 голами у двох поєдинках із «Габалою», а згодом став автором одного гола у грі з «Мідтьюлланном».

«Омонія» в таблиці чемпіонату Кіпру посідає 5-те місце, маючи 16 очок після 8 ігор.