ПАЛКІН: «Сподіваюся використати свій досвід в інтересах українських клубів»
Генеральний директор «Шахтаря» – про своє обрання до Комітету УЄФА
![ПАЛКІН: «Сподіваюся використати свій досвід в інтересах українських клубів»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/38/orig_647777.jpg)
Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував своє обрання до Комітету УЄФА зі статусу гравців, трансферів, агентів та матч-агентів.
«Дорогі друзі! Рішенням Виконкому УЄФА мене включено до складу Комітету УЄФА зі статусу гравців, трансферів, агентів та матч-агентів. У Комітеті я буду єдиним представником від Асоціації європейських клубів (ECA), де буду працювати наступні 4 роки. Сподіваюся використати свій досвід задля вдосконалення регулювання європейської футбольної політики в інтересах українських та європейських клубів», – написав Палкін.
Нагадаємо, що члени Комітетів УЄФА обираються терміном на чотири роки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
Британці захоплюються людиною, яка перемогла всіх найкращих боксерів їхньої країни
![Віце-чемпіон Нідерландів стежить за трьома молодими талантами УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696149.jpg)
![Віце-чемпіон Нідерландів стежить за трьома молодими талантами УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696149.jpg)
«Феєнорд» хоче посилити склад молодими гравцями «Динамо» та «Шахтаря»
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695998.jpg)
![ФЕДОРЧУК: «Порадив би Скрипнику взяти паузу в тренерській кар'єрі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696108.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449150.png)
![Umidulla Abdurazzokov](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449150.png)
![](/images/smiles/rofl.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/65/thumb_373095.jpg)
![FunnyCat_____](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/65/thumb_373095.jpg)
![](/images/smiles/rofl.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/6/thumb_361232.jpg)
![Remark](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/6/thumb_361232.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/32/thumb_406567.jpg)
![ZANREGENT1993](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/32/thumb_406567.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/3/94/thumb_138804.jpg)
![KIEWADIM](https://pic.sport.ua/images/users/0/3/94/thumb_138804.jpg)