Англія: Пікфорд, Вокер, Магуайр, Стоунз (Гехі, 63), Тріпп'єр, Філіпс (Гендерсон, 69), Райс, Фоден, Беллінгем (Гріліш, 84), Кейн, Решфорд.

Запасні: Джонстон, Ремсдейл, Гехі, Данк, Колвилл, Олександр-Арнольд, Галлахер, Воткінс, Мадісон, Боуен.

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Ачербі (Бастоні, 63), Скальвіні, Удоджі (Дімарко, 63), Крістанте, Барелла, Фраттезі, Ель-Шаараві (Орсоліні, 87), Берарді (Распадорі, 78), Скамакка (Кін, 63).

Запасні: Вікаріо, Мерет, Гатті, Локателлі, Бонавентура, Дарміан, Манчіні.

17 жовтня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

90’ +3

Кін пробив з меж штрафного майданчика, Гехі у падінні заблокував.

17 жовтня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Кін після передачі від партнера пробив з півкола штрафного майданчика - прямо в руки Пікфорда.

17 жовтня о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 3 хвилини.

17 жовтня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Орсоліні вийшов на поле заміть Ель-Шаараві.

17 жовтня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Замість Беллінгема на поле вийшов Гріліш.

17 жовтня о 23:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Кін прострілив з правого флангу - прямо у руки Пікфорду.

17 жовтня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Распадорі замінив Берарді.

17 жовтня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГООООООООООООООООООООЛ!

Кейн отримав м'яч поблизу центра поля, розібрався зі Скальвіні та Бастоні, увійшов до штрафного майданчика та пробив Доннарумму.

17 жовтня о 23:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Трохи засильно віддали передачу на Беллінгема. Доннарума випередив англійця.

17 жовтня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після голу англійців боротьба точиться в основному в центрі поля. Боротьби багато, втрат м'яча також.

17 жовтня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Гендерсон вийшов на поле замість Філіпса.

17 жовтня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Фоден пробив з-за меж штрафного майданчика, Доннарумма був на місці.

17 жовтня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17 жовтня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Скальвіні заробив жовту картку.

17 жовтня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Потрійна заміна у складі збірної Італії. Бастоні вийшов замість Ачербі, Дімарко - замість Удоджі, Кін - щамість Скамакка.

17 жовтня о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

У складі збірної Англії Гехі замінив Стоунза.

62’

Решфорд пробив з лівого кута штрафного майданчика, м'яч пролетів над воротами.

17 жовтня о 23:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

ГОООООООООООООЛ!

Решфорд ударом з меж штрафного майданчика завершив контратаку збірної Англії!

Італійці втратили м'яч поблизу штрафного майданчика англійців, вдало у підкаті зіграв Беллінгем. Фоден підхопив м'яч, відпасував на Беллінгема, той перекинув опонента та зробив передачу ліворуч на Решфорда. Форвард змістився до центру, увійшов до штрафного майданчика та влучино пробив.

17 жовтня о 23:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Берарді пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів набагато вище воріт.

17 жовтня о 23:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Тріпп'єр навісив у штрафний майданчик, Кристанте виграв верхову боротьбу у Кейна.

17 жовтня о 22:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Фоден завдав удару з півкола штрафного майданчика, м'яч пролетів над поперчению.

17 жовтня о 22:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Кейн віддав вертикальний пас на Фодена той увійшов до штрафного майданчика та впав у боротьбі з опонентом. Арбітр показав, що потрібно продовжувати гру.

17 жовтня о 22:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

17 жовтня о 22:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17 жовтня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

17 жовтня о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

МОМЕНТ!

Удоджі у штрафному майданчику обіграв опонента та пробив з близької відстані - Пікфорд у падінні відбив. На добиванні італійці не змогли завдати удару.

17 жовтня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини.

17 жовтня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Небезпечно!

Кейн відпасував на Решфорда, той увійшов до штрафного майданчика та пробив - Доннарумма у падінні відбив м'яч.

17 жовтня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Знову Беллінгем впав у штрафному майданчику після боротьби зі Скальвіні. У падінні англієць головою влучив у підборіддя італійця. Обидва футболісти опинилися на газоні.

17 жовтня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Простріл Ді Лоренцо з правого флангу захисник перехопив у підкаті.

17 жовтня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Белінгем з лівого флангу віддав класний пас в центр на Фодена, але тому не дозволили пробити по воротах.

17 жовтня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Берарді увійшов з правого флангу до штрафного майданчика та завдав удару - м'яч влучив у Магуайра.

17 жовтня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

ГОООООООООООООООООЛ!

Кейн зрівняв рахунок! Англієць пробив у правий від себе кут, Доннарумма впав у протилежний.

17 жовтня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Ді Лоренцо отримав попередження.

Буде пенальті.

17 жовтня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВАР перевіряє момент.

ПЕНАЛЬТІ!

Беллінгем впав після підкату Ді Лоренцо.

17 жовтня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Тривала атака англійців завершилася ударом головою у виконанні Белінгема. М'яч летів повільно, Доннарумма спокійно забрав його до рук.

17 жовтня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17 жовтня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Небезпечно!

Скамакка отримав м'яч на лінії штрафного майданчика, спиною до воріт. Італієць розвернувся та пробив - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

17 жовтня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову боротьба точиться переважно в центрі поля.

17 жовтня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Ді Лоренцо зробив передачу низом з лінії штрафного майданчика, Скамакка з близької відстані пробив під поперечину!

17 жовтня о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Доннарумма біля воріт обіграв Кейна.

17 жовтня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Небезпечно!

Англія заробила штрафний удар по центру, приблизно в 30 метрах від воріт. Решфорд потужно пробив - м'яч пролетів над правою "дев'яткою".

17 жовтня о 21:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Удоджі зірвав атаку англійців.

17 жовтня о 21:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Філіпс у центрі поля скосив Фратезі.

17 жовтня о 21:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Небезпечну атаку провели англійці, однак італійці не дозволили опонентам пробити з меж штрафного майданчика.

17 жовтня о 21:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах боротьба точиться переважно в центрі поля.

17 жовтня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Тепер Белінгем зробив м'який навіс з лівого кута штрафного майданчик, знову італієць вибив м'яч.

17 жовтня о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Вокер пройшов правим флангом і навісив у штрафний майданчик, захисник збірної Італії вибив м'яч.

17 жовтня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 жовтня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17 жовтня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16 жовтня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 17 жовтня, збірні Англії та Італії зустрінуться у матчі 8-го туру групи С відбіркового турніру чемпіонату Європи з футболу 2024 року. Поєдинок відбудеться на полі стадіону «Уемблі» у Лондоні. Початок – о 21:45 за київським часом.

Італійці 14 жовтня виграли з рахунком 4:0 у Мальти. Завдяки цій перемозі збірна Італії вийшла на 2-е місце, обігнавши Україну.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірна Англії – лідер групи С. «Трьом левам» залишилося набрати одне очко, щоб кваліфікуватися на чемпіонат Європи. Минулого тижня команда не грала. Свій попередній матч підопічні Гарета Саутгейта провели 9 вересня – 1:1 зі збірною України.

Для «синьо-жовтих» протистояння Англії та Італії матиме важливе значення. Перемога англійців може трохи полегшити українцям боротьбу з італійцями за друге місце у групі (за умови перемоги над Мальтою). Зазначимо, що італійці зіграли на 1 матч менше, ніж підопічні Сергія Реброва. Очна зустріч між Україною та Італією відбудеться 20 листопада на «БайАрені» у Леверкузені, де остаточно вирішуватиметься доля другої путівки на Євро-2024 із групи С.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Англія – Італія.