КАРАВАЄВ: «Ребров сказав, що ми маємо показати характер та бойовий дух»

Півзахисник збірної України – про матч з Північною Македонією (2:0)

1132
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Караваєв

В матчі проти збірної Північної Македонії, який закінчився з рахунком 2:0, півзахисник Олександр Караваєв вийшов на заміну і встановив остаточний рахунок матчу шедевральним голом. Після гри він прокоментував події на полі та поза ним.

«За декілька хвилин до гри головний тренер Сергій Станіславович дав коротеньку промову українською мовою. Він сказав, що ми українці і повинні показати наш характер та бойовий дух – те, що показують наші воїни.

Щодо гри, то я сидів і бачив, як хлопці віддавалися на повну й навіть більше і дуже гарно зіграли саме в обороні, тому що не дали супернику нічого зробити, а в атаці у нас були моменти, ми створювали, але не вийшло забити багато з них. Але все завершилося так, як повинно було завершитись.

Історія циклічна, тому що 8 років тому я дебютував за збірну саме в матчі з цією командою. Тоді я також вийшов на заміну на 86-й або 87-й хвилині і через три хвилини ми забили гол – Артем Кравець забив. Пройшло 8 років – така ж ситуація, такий же рахунок, але вже я забиваю. Це дуже важливо для всіх нас, дуже важлива перемога.

Коли я виходив, то тренер говорив, що треба допомогти в обороні, бо гравці атаки «наїлися»: і в атаці, і в обороні допомагали, багато моментів створили. Але треба було освіжити гру саме в обороні, тому що вони вже атакували всіма силами.

Коли вже з’явилися зони в нас, то часто вибігали в них наприкінці матчу. У мене був момент, бачив, що можу обіграти гравця. А потім подивився, хотів віддати передачу, шукав гравця. Побачив, що Яремчук не встигає, а воротар робить крок ліворуч. Так вийшло, що забив», – сказав Караваєв.