Михайло ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ: «Рух повинен був перемагати Сараєво»
Тренер львівської команди U-19 – про гру у Юнацькій лізі УЄФА
![Михайло ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ: «Рух повинен був перемагати Сараєво»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/26/orig_645366.jpg)
Головний тренер команди «Рух» U-19 зі Львова Михайло Дячук-Ставицький поділився враженнями від першого матчу підопічних проти «Сараєво» (1:1) у Юнацькій лізі УЄФА.
– В першу чергу хочу подякувати хлопцям, адже вони старались і хотіли виграти цей матч. Для цього були всі можливості, бо команда створила багато моментів: гравці двічі влучали у стійку, були небезпечні виходи Панченка, удар Музичука. Я думаю, ми повинні були перемагати у цьому матчі і в мене немає жодних претензій щодо ставлення гравців до гри. Вони повністю виклались на полі, а тепер потрібно їхати в Сараєво і здобувати результат там.
Ми переважали суперника за грою і більше створили у цьому поєдинку. «Сараєво» забило після довгої передачі, коли нападник поборовся та виграв єдиноборство, а ми програли підбирання, тоді як їхній гравець пробив по воротах і йому вдалось забити. У нас були на початку гри моменти, які потрібно було реалізувати, тоді б ми без проблем перемогли б цього суперника. Але пропущений гол тиснув на хлопців, особливо на дебютантів, які вперше вийшли в основному складі, ще й у єврокубках.
Нічого страшного не сталось. Ми розберемо гру і внесемо корективи до матчу-відповіді. «Рух» їхатиме у Сараєво тільки заради перемоги, адже ми можемо пройти цю команду. Звісно, що відсутність Кітели, нашого капітана, це величезна втрата. Але у нас є ким замінити нашого лідера і це не буде проблемою. Він старався на полі, заводив команду і десь ці емоції переросли у ці картки, хоча отримав він їх справедливо, втім, вони були непотрібні.
«Сараєво» продемонструвало ту ж саму гру, яку ми бачили під час підготовки до цього суперника. Вони грають просто – воротар віддає довгі передачі на високого центрального нападника, який намагається зачепитись за м’яч, а решта футболістів були на підбиранні. «Рух» був готовий до цього, адже на тренуваннях ми відпрацьовували ці ігрові моменти. Тепер лиш треба попрацювати ще краще і зробити правильні висновки. Загалом я задоволений грою, але не результатом – потрібно реалізовувати створені моменти. Треба більше спокою під час завершення атак і було помітно, що хлопці дещо переживали, – розповів Михайло Дячук-Ставицький.
Нагадаємо, гру у відповідь «Рух» та «Сараєво» проведуть 25 жовтня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696931.jpg)
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696931.jpg)
Чемпіон WBC вважає, що Тайсон виграє другий бій
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)
Українська збірна обіграла у півфіналі Японію
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
![Не без нервів. Кривбас утримав перемогу над Чорноморцем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697190.jpg)
![Екстренер Шахтаря назвав українця, який кращий за Холанда і Кейна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697178.jpg)