ПОЧЕТТІНО – про гол Мудрика: «Для гравців нападу дуже важливо забити»

Наставник «Челсі» дав коментар після перемоги над «Фулгемом»

3210
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

В матчі 7 туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський «Челсі» на виїзді переміг «Фулгем» з рахунком 2:0, голи забивали Михайло Мудрик та Армандо Броя, причому для українця гол став першим за лондонців.

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував гол українця на післяматчевій прес-конференції.

«Для гравців нападу дуже важливо забити гол. У Мудрика все було добре. Йому не пощастило в перерві, він відчув щось у своєму стегні, але, сподіваюся, це не велика проблема, і він буде готовий до вихідних. Я дуже радий за обох гравців, що забили.

Йдеться про зрілість, адаптацію. Потрібно розуміти, що всім молодим людям потрібен час, щоб освоїтися.

Це була величезна зміна для нього, коли він приїхав сюди. Коли ти приходиш у команду, нелегко освоїтися, тому що, чесно кажучи, занадто багато молодих гравців прибуло.

Їм потрібно щось додати в команду, щоб побудувати щось важливе, що важко, але мова йде про терпіння, про довіру до цих хлопців.

Це величезна робота, це крок за кроком, дуже короткі кроки. Іноді люди не мають терпіння, але в нас є це терпіння. Навіть коли ми не перемагали, ми зберігали спокій і позитив», – сказав Почеттіно.