Зняв прокляття. Мудрик забив перший гол за Челсі

Українець відзначився у грі проти «Фулгема»

31410
42
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

Український півзахисник Михайло Мудрик у матчі 7-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Фулгем» – «Челсі», що проходить у ці хвилини в Лондоні, зміг відзначитися голом.

Мудрик вразив ворота «дачників» на 18-й хвилині. Асистував українцю Леві Колвілл.

Відео голу Мудрика

Цей гол став для Михайла Мудрика першим за «Челсі», до лав якого він влився в січні цього року. За «синіх» у чемпіонаті Англії українець провів до цього 20 матчів, відзначився в них двома асистами.

(418)

Костюк з нового тижня дебютує в топ-20 світового рейтингу
Теніс | 02 травня 2024, 18:53 3

Марта невдало виступила в Мадриді, але конкурентки в рейтингу були не набагато кращими

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 01:51 0

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ

Коментарі 42
an52
Пропоную редакторам повністю перенести весь контент в телеграм, а на сайті залишити лише заголовки. А може й взагалі сайт закрити
Tasha19
Надіюсь гол додасть впевненості і холоднокровності, може перестане грати з такими нервами. І напередодні збірної, надіюсь причина заміни після перерви не травма.
Serhii P.
заміна Мудрика у перерві виглядає дивною. Він непогано відпрацьовував і в нападі, і в захисті
tired
За перший гол повинен виставитись всій команді, навіть Кукурел'ї))
Vitason
Минут двадцать,мог бы дать ещё Мудрыку во втором тайме, что-то этот двадцатый вообще стоит не двигается
luceorius
 Молодець ! Нарешті наздогнав Зінченка.
Вася Пупкин
А на другий тайм чогось не випустив його почетіно(
Vitason
Гол непоганий,але видно нервує і робить помилки, було б гарно,якби закріпив ще одним для впевненості, шанси були і будуть ще хвилин 20 у нього є, щоб забити ще один,або віддати гольову, потрібно не зупинятися і далі грати гостріше і якісніше,нерви та невпевненість видно ,що заважають!!
KIEWADIM
Много брака, очень. С голом поздравляю
Severian742
20 матчів це дуже гучно сказано. Насправді за увесь час у Челсі Мудрик зіграв 90 хвилин тільки в одному матчі проти Брайтона в якому віддав гольову передачу. Якщо скласти докупи ті 1145 хвилин які він провів на полі до забитого голу то виходить майже 13 повних матчів у яких на його рахунку 1 гол і дві гольові передачі.
Не так вже й погано враховуючи те що це кризовий Челсі в якому всім гравцям зараз складно демонструвати свої найкращі якості і те скільки потенційних гольових розбазарюють його партнери.
Пару матчів підряд вийшов в основі і вже виглядає впевненіше на полі. Його прогрес помітний неозброєним оком. Гештальт з забитим голом закрито а це значить що головний тягар скинуто і далі йому вже буде значно легше грати.
Vitason
Странное решение заменил, может хочет попробовать другую схему!?
Микола Захарченко
Мишко прогресує під керівництвом Почеттіно , треба й далі працювати і голи прийдуть !
AK.228
Класна атака, класний гол!!!
Молодець, Мішаня!!!
ЖОРА Жора124
Мій прогноз 17 голів в цьому сезоні
Евгений Богун
Найгірша оцінка зі всіх гравців основи за матч у якому забив гол... уявляю собі цю "фєєрію" від 100мільйонного гравця
Умник
Наконец то.
О чем я и говорил Почеттино хочет сделать из него формат Сон хин Мина.
T-800
да, и Дрогба их суперпупервыдающийся, на самом деле средненький форвард, 20-ку голов от силы забивал за сезон (например, Роналду и Месси по десятку раз по 40 и более)