Моісеєва виграла третю дистанцію на турнірі у Польщі серед юніорок D

Катерина Моісеєва домінувала на дистанції 777 метрів

185
0
Pawłowski_streaming

Українська шорт-трекістка Катерина Моісеєва здобула впевнену перемогу на третій дистанції перших Всепольських рейтингових змагань у польському Саноку серед юніорок D.

У півфінальному забігу Моісеєва привезла найближчій суперниці майже три секунди відриву, а у фіналі українка випередила найближчу суперницю на 0.131 секунду.

Таким чином, Катерина Моісеєва завершила виступи на перших Всепольських рейтингових змаганнях із двома перемогами – учора вона виграла дистанцію 1000 метрів та здобула пенальті у фіналі на 500 метрів.

У змаганнях юніорів D на дистанції 777 метрів Олександр Курсенко не дуже добре виступив у півфіналі, але впевнено виграв фінал В із відривом майже 8 секунд.

(2)

CAS відхилив апеляцію росії у справі фігуристки Валієвої
Зимові види | 25 липня 2024, 17:12 1

У росії відібрали золото командного турніру Пекіна-2022

Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора
Бокс | 28 липня 2024, 08:54 1

Британці захоплюються людиною, яка перемогла всіх найкращих боксерів їхньої країни