Мирон МАРКЕВИЧ: «У Прем'єр-лізі більш відкритий футбол»
Наставник львівських «Карпат» прокоментував виступи колективу
![Мирон МАРКЕВИЧ: «У Прем'єр-лізі більш відкритий футбол»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/23/orig_644606.jpg)
Головний тренер львівських «Карпат» Мирон Маркевич прокоментував виступи команди в Першій лізі України.
«Звичайно, нам хотілося б мати більше очок в активі. Фактично, чотири бали ми втратили на рівному місці. Щодо самої гри, то моментами ми мали непоганий вигляд, але поки що цілісної картини, яка б зберігалася протягом 90 хвилин, ще немає. Помітно, що команда може додавати, тому маємо у цьому аспекті працювати.
У Першій лізі грати непросто. Можливо, деколи брак майстерності футболісти компенсують повною самовіддачею. Особливо в матчах проти «Карпат». Ми є для них серйозним подразником. Наприклад, у Прем'єр-лізі більш відкритий футбол, команди грають на зустрічних курсах. У Першій лізі такого немає.
Відзначу «Епіцентр», з яким ми грали у хороший відкритий футбол. Можливо, ще «Агробізнес» сповідує такі ж принципи. Це ті команди, які прагнуть грати у пас, не стоять усім складом за лінією м'яча, роблять акцент на атаку. Та більшість наших опонентів діє від оборони. Просто треба звикнути до цього», – сказав Маркевич.
Після дев'яти зіграних турів «Карпати» очолюють групу А Першої ліги з 23 очками в активі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![В овертаймі визначено переможця чемпіонату Європи 2024 WU-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695937.jpg)
![В овертаймі визначено переможця чемпіонату Європи 2024 WU-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695937.jpg)
Іспанія виграла у Нідерландів з рахунком 2:1 у додатковий час
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)
Ігор Краснопір вирвав перемогу для олімпійської збірної України над Марокко на 90+8-й
![Таблиця коефіцієнтів. Підсумки євротижня: перемога Динамо, невдача Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695980.jpg)
![Таблиця коефіцієнтів. Підсумки євротижня: перемога Динамо, невдача Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695980.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695955.jpg)
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695955.jpg)