Денис БОЙКО: «Хочу подякувати нашому тренеру воротарів»
Воротар «Полісся» – про матч проти «Дніпра-1»
![Денис БОЙКО: «Хочу подякувати нашому тренеру воротарів»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/22/orig_644406.jpg)
Воротар житомирського «Полісся» Денис Бойко поділився думками після перемоги над «Дніпром-1» в Кубку України.
«Це був дуже важкий матч. Хочу, перш за все, поздоровити нашу команду, тренерський штаб і найголовніше — нашого президента, тому що для нього це був принциповий матч. І я вважаю, що ми зробили те, що він хотів від нас. Тому вітаю всю команду і нашого президента. Важкий матч — 120 хвилин, серія пенальті, але ми готувалися. В нас була своя тактика на гру і ми підтримувалися, тому, я вважаю, ми сьогодні дуже добре зіграли. Ми витратили дуже багато зусиль, але тим смачніша перемога. Ми готувалися і, знову ж таки, хочу подякувати нашому тренеру воротарів, який підготував все для того, щоб я відбив цей пенальті. Тому це, перш за все, його заслуга, а потім вже — мої якісь спортивні навички», – сказав Бойко.
Нагадаємо, що в основний час «Полісся» та «Дніпро-1» зіграли внічию 1:1, а в серії пенальті житомирський клуб переміг з рахунком 5:4.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
Заслужений тренер України подякував усім, хто був причетний до досягнення цього результату
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696008.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696008.jpg)
Олександр хоче, щоб Василь знову бився
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
![Крах 6-разового чемпіона Франції. Що відбувається з клубом Данила Ігнатенка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695799.jpg)
![Крах 6-разового чемпіона Франції. Що відбувається з клубом Данила Ігнатенка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695799.jpg)
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695955.jpg)
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695955.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/120/thumb_344127.jpg)
![Віктор Коробка](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/120/thumb_344127.jpg)