Мірча ЛУЧЕСКУ: «Арбітр не дав зіграти у той футбол, у який ми хотіли б»
Головний тренер «Динамо» – про поразку від «Оболоні»
![Мірча ЛУЧЕСКУ: «Арбітр не дав зіграти у той футбол, у який ми хотіли б»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/21/orig_644360.jpg)
Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу поділився думками після поразки від столичної «Оболоні» в 1/8 фіналу Кубка України.
– Чому сьогодні не потрапив до заявки Владислав Ванат?
– Тому, що він травмований.
– Зважаючи на те, що ви сьогодні замінили Бражка, чи вважаєте його винним у пропущеному м’ячі?
– Він грав дуже погано, робив багато помилок при передачах, не грав у захисті, як слід. Це проблема не у гравцях, а у їхньому менталітеті, адже вони знали, що кубковий матч – це особливий матч. Тут немає різниці між великими та маленькими клубами. Виграти можна лише, якщо маєш величезне бажання, віддаєш усі сили на полі та перебуваєш увесь час сконцентрованим. Ми дали можливість «Оболоні» створити моменти для взяття воріт та відзначитися, пропускали їхні контратаки. Лише протягом останніх 20-ти хвилин ми грали так, як мали грати протягом усього матчу. Я багатьох гравців не впізнав на полі - ось у чому проблема.
Цей матч не був таким вже й важким. Я пам’ятаю, як ми нещодавно грали з «Оболонню» у чемпіонаті. А сьогодні було важко змусити наших гравців бути сконцентрованими, багато помилок зробив Беніто, принаймні три. Ми не очікували, що він робитиме стільки браку у передачах. Я зробив помилку, що не включив до заявки на матч 17-річного нападника Пономаренка, що не дав зіграти молодим гравцям – Малишу, Царенку, іншим.
Ще хотів би додати, що мені не зрозуміла поведінка арбітра, який кожні 2-3 хвилини робив великі паузи, які затягувалися, роздавав жовті картки. Для цього він зупиняв гру за 50-60 метрів від штрафного майданчика, і було не зрозуміло, навіщо. Але я не перекладаю на нього відповідальність за нашу поразку – це моя вина.
Суддя, навпаки, мав допомогти командам прискорити гру в атаці, щоб вони могли проводити різні комбінації. Арбітр нам сьогодні не дав зіграти у той футбол, у який ми б хотіли. Він свистів кожні 2-3 хвилини. Багато наших молодих гравців не змогли зіграти на своєму рівні.
Нагадаємо, що «Оболонь» мінімально обіграла «Динамо» з рахунком 1:0.
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Крах 6-разового чемпіона Франції. Що відбувається з клубом Данила Ігнатенка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695799.jpg)
![Крах 6-разового чемпіона Франції. Що відбувається з клубом Данила Ігнатенка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695799.jpg)
«Бордо» був понижений до третього дивізіону, а потім подав заяву про банкрутство…
![Клаусула – 50 млн євро. Скаути Шахтаря вивчають 16-річного Віні Ферраза](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696047.jpg)
![Клаусула – 50 млн євро. Скаути Шахтаря вивчають 16-річного Віні Ферраза](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696047.jpg)
До сфери уваги «гірників» потрапив талант бразильського «Греміо»
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695890.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695890.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695902.jpg)
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695902.jpg)
От Арсенал випустив 75% гравців запасу та молоді і вони з таким бажанням грають проти Брентфорда, що я не чекав. Та навіть як програють, то видно що стараються і молодь Артета передивляється. А Луческу як завжди....
Награва сумні пісні.
Награва сумні пісні,
На одній лише струні.