Бойова нічия у дербі Північного Лондона. Арсенал та Тоттенгем поділили очки

Сон оформив дубль, Зінченко провів весь матч на полі

3141
12

У неділю, 24 вересня, відбувся поєдинок 6 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому грали лондонські «Арсенал» та «Тоттенгем». Гра пройшла в Лондоні (Англія) на полі стадіону «Емірейтс» і закінчилася з рахунком 2:2.

Обидві команди перед матчем мали по тринадцять очок і знаходилися в групі колективів, що відставали від лідируючого «Ман Сіті» на два пункти, тому перемога була потрібна обом.

Великою перевагою володіли господарі. Вони двічі виходили вперед зусиллями Сака – спершу той влучив у Ромеро і м'яч від захисника відлетів у ворота, а в другому таймі той же Ромеро зіграв рукою в штрафному і Сака реалізував пенальті.

В «Тоттенгема» після кожного голу своїм відповідав Сон, якому двічі асистував Меддісон. Спершу кореєць замкнув фланговий простріл, а потім реалізував вихід сам на сам після грубої обрізки Жоржиньо.

Олександр Зінченко звично диригував діями своєї команди, але діями в атаці не відзначився.

Після рахунку 2:2 «Ліверпуль» та «Брайтон» обійшли сьогоднішніх опонентів, але щільність нагорі турнірної таблиці є дуже високою і все ще не один раз зміниться.