24 вересня о 17:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Швидка контратака закінчувалася пасом Поро на хет-трик Сону, але іспанець не виконав точно.

24 вересня о 17:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

24 вересня о 17:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

У Меддісона поїхала нога і вивернулося коліно, цілком можливий розрив зв'язок.

24 вересня о 17:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Небезпечно!

Сона вивели на удар на правий кут воротарського і той вдарив у сітку із зовнішньої сторони.

24 вересня о 17:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Нкетіа рвався до м'яча і влетів у Вікаріо, воротареві дуже боляче.

24 вересня о 17:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Тепер гра не те що заспокоїлася, але до штрафних м'яч доходить рідко.

24 вересня о 17:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Заміна в Тоттенхема.

Манор Соломон поміняв Джонсона.

24 вересня о 17:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Соломон переодягається.

24 вересня о 17:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Хаверц зрубав Сона в центрі поля.

24 вересня о 17:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

ГГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Мментальна відповідь. Меддісон та Сон втекли в контратаку після обрізки Жоржиньо в центрі, Джеймс вивів Сона на побачення з Рая і кореєць точно пробив у лівий нижній кут.

24 вересня о 17:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

ГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Вікторіо грав з Сака в ігри розуму, показуючи, куди той проб'є, але англієць просто влупив по центру на силу!

24 вересня о 17:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Пенальті!

Повтор все показав. Битиме Сака.

49’

Пенальті має бути!

Після кутового відбувся удар по воротах Тоттенхема і Ромеро явно відбив рукою м'яч, що летів у площину! Можливо, і ненавмисно. Пішов арбітр дивитися, чи не було перед цим фолу в атаці проти Меддісона.

24 вересня о 17:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Момент!

Меддісон не обробив закидання на себе в штрафному Арсенала!

24 вересня о 17:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміни в Арсеналу.

Райс та Віейра пішли з поля, їх замінили Жоржиньо та Хаверц.

24 вересня о 17:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

24 вересня о 16:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Сарр зірвав контратаку, а Біссума прибіг і розпустив язика. Обом по гірчичнику.

24 вересня о 16:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Чотири хвилини додано.

24 вересня о 16:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

ГГГГГГГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Сон третім темпом все ж забив після простілу зліва Меддісона. Перед цим спершу Рая витягнув з-під перекладини навіс, тоді відбив добивання Джонсона, але Меддісон пройшов захисника і виклав м'яч Сону!

24 вересня о 16:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

МОМЕНТ!

Тоттенгем організував ідеальну атаку, Кулушевськи віддав направо Сону, Джонсон завершував простріл корейця ударом метрів з 10, але Рая чудом зумів зреагувати і витягнути!

24 вересня о 16:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Вікторіо спокійно реагує на дальній обвідний удар Едегора.

24 вересня о 16:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Зінченко при володінні м'ячем зміщується в центр поля і диригує атаками команди.

24 вересня о 16:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

МОМЕНТ!

Меддісон отримав в штрафному м'яч від воротаря, подарував його Жезусу, котрий на самоті вирішив не бігти до воріт, а лупити на силу. Вийшло вище.

24 вересня о 16:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Небезпечно!

Вієйра відкрився зліва, навісив і де Вен вибив головою на кутовий!

24 вересня о 16:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Зінченко перехопив м'яч, розігнав атаку, віддав на Едегора, той віддав направо на Сака, котрий змістився і пробив у дальній кут з лінії штрафного - м'яч летів мимо, але влучив у коліно Ромеро і дезорієнтував Вікторіо!

24 вересня о 16:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Сарр піся штрафного пробував пробити, але м'яч зрізався з ноги.

24 вересня о 16:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Рая спокійно забрав закидання справа на Джонсона.

24 вересня о 16:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Небезпечно!

Удоджі невдало віддав на де Вена, внаслідок чого Нкетіа на силу бив з правого кута воротарського і не влучив у площину воріт.

24 вересня о 16:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Удоджі дуже грубо влетів у ноги Сака.

24 вересня о 16:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Момент!

Сака справа розхитав захисника, накинув черпаком на дальню штангу, звідки Жезус бив з гострого кута. Вікаріо зумів врятувати свою команду!

24 вересня о 16:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Кулушевськи завалив Віейра в центрі, допомагає встати і вибачається.

24 вересня о 16:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Жезуса боляче вдарили по ногах в центрі.

24 вересня о 16:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Біссума після кутового бив з-за меж штрафного, Сон підставив ногу і переправив м'яч у сітку, але був у явному офсайді.

24 вересня о 16:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Ввійшов щ лівого флангу в штрафний Джонсон і бив з лінії штрафного - рикошет і кутовий.

24 вересня о 16:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

24 вересня о 15:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24 вересня о 15:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 24 вересня, відбудеться поєдинок 6 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому гратимуть лондонські «Арсенал» та «Тоттенгем». Гра пройде в Лондоні (Англія) на полі стадіону «Емірейтс», початок – о 16:00 за Києвом.

Команди йдуть врівень зі старту чемпіонату, в п'яти матчах здобувши по чотири перемоги і раз зігравши внічию. Краща різниця забитих і пропущених в «Тоттенгема» (13:5 проти 9:4 в «канонірів»), тому вони знаходяться на другому місці, а підопічні Артети – на четвертому. Очна зустріч якраз дозволить залишити опонента позаду і наблизитися до лідера «Ман Сіті», який в цьому сезоні очок ще не втрачав.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Арсенал» - «Тоттенгем».