Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: «Впевнений, що Карпати були б у трійці призерів УПЛ»
Селекціонер «Карпат» – про роботу у львівському клубі
![Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: «Впевнений, що Карпати були б у трійці призерів УПЛ»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/18/orig_643691.jpg)
Селекціонер «Карпат» Михайло Кополовець розповів про свою роботу у львівському клубі
– Михайло, розкажіть, як вам працюється в «Карпатах» на посаді функціонера?
– Я щасливий тут працювати! Мені дуже подобається атмосфера, тренери. Працювати з Мироном Богдановичем – це для мене джекпот. Мене дуже класно прийняли.
– Як ви отримали запрошення до «Карпат»?
– Ми зустрілись з Мироном Богдановичем на благодійному матчі. У цей час він якраз приймав «Карпати», ми з ним поговорили. Йому потрібна була людина у селекційну службу, він запропонував мені посаду і я погодився. Мені було без різниці, ким працювати у «Карпатах». Я дуже вдячний Мирону Богдановичу, що маю змогу працювати у чудовому колективі та потужному проєкті.
– Розкажіть, чим ви займаєтесь на посаді селекціонера?
– Моя ціль – щоб в «Карпатах» грали футболісти, які розуміють історію, традицію та вболівальників «Карпат». Це повинні бути характерні люди. Я переглядаю багато матчів закарпатських молодих футболістів, це для них великий шанс.
– Ви переглядаєте матчі тільки молоді?
– Ні, я можу переглядати також матчі УПЛ, Першої та Другої ліг. Директор селекційного відділу Анатолій Пташник ставить задачі: на який матч мені їхати, і якого футболіста переглядати. Селекційна група займається не тільки переглядом потенційних новачків, а й суперників, щоб зробити аналіз гри. Мені дуже цікаво працювати в «Карпатах», тут я набираюсь великого досвіду.
– Що цікавого ви почерпнули в Мирона Маркевича?
– Мені подобається, як він поводиться з футболістами. Нема ніякого кіпішу. Мирон Богданович завжди дуже спокійний, навіть, якщо команда грає не так, як того хочеться, він ніколи не кричить. У мій час було навпаки. Якщо футболісти погано грали, то тренер кричав так, що у роздягальні стільці літали. А Богданович більш інтелігентний.
– Розкажіть якісь випадки із вашої ігрової кар’єри, коли тренери емоційно реагували на погану гру.
– Це було більше за часів моєї юнацької кар’єри та в «Закарпатті». Михайло Іваниця був дуже емоційним, міг і бутсу кинути. Зараз у футболістів інший менталітет і на них не можна кричати, а то ще розклеються та пропадуть на три тижні. Наше покоління було більш стійким психологічно.
– Якби нинішні «Карпати» грали в УПЛ, то за яке б місце боролись у цьому сезоні?
– Я впевнений, що «Карпати» були б сьогодні у трійці призерів.
– Коли «Динамо» минулого сезону погано грало, то ви казали, що їм треба ходити в церкву. Чи є в «Карпатах» така традиція?
– Колективно – ні, але хлопці ходять в церкву. У нас всі гравці та тренери віряни. До речі, ви подали гарну ідею, треба започаткувати традицію, – щоб ходити в церкву командою.
Нагадаємо, що після восьми турів «Карпати» мають 22 очки та очолюють турнірну таблицю Першої ліги.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695902.jpg)
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695902.jpg)
Підопічні Ротаня у меншості вирвали перемогу над командою з Африки
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696008.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696008.jpg)
Олександр хоче, щоб Василь знову бився
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695968.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![Стало відомо, чому Калініна знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696032.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![Перець](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/52/thumb_450474.jpg)
![sheva](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/52/thumb_450474.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![dadlismit](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/35/thumb_367062.jpg)
![GloryUkraine](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/35/thumb_367062.jpg)