Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, дві хвилини.

23 вересня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Степанюк головою скинув із дальнього боку штрафного подачу з правого флангу.

23 вересня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 вересня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Островського випустили замість Сантани.

23 вересня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Дебелко обробив аут Дібанго на лівому фланзі атаки, почекав, поки партнер зайде до штрафного, віддав пас, а той пробив у ближній.

23 вересня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Ударом у груди Ісенку завершив передачу до лівого флангу штрафного Хомченовський.

23 вересня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Замість Задераки на поле вийшов По.

23 вересня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Пердута подачею з правого флангу поцілив у голову Бескоровайному, а той перевів на кутовий.

23 вересня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Замість Іліча гратиме Татарков.

23 вересня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Замість Вакулко вийшов Приходько.

23 вересня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Хрипчука випустили замість Якубу.

23 вересня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Бізімана спокійно прибрав корпусом від м'яча на лівому фланзі власного штрафного Кане.

23 вересня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Знову Ворскла дійшла до того, що майже не має швидкості в атаці.

23 вересня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Кожушко поміняли на Дебелка.

60’

МОМЕНТ! Навіс і з глибини правого флангу від Пердути на дальній кут воротарського завершився ударом головою від Степанюка, який поцілив до рук воротаря.

23 вересня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Якубу підкатом зі спини в центрі поля атакував Бізіману.

23 вересня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Ісенко не дав Дібанго з лівого флангу штрафного прострілити на порожні для Кожушка.

23 вересня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Утримує м'яч поблизу чужого штрафного Кривбас.

23 вересня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Іліч зупинив подачу з правого флангу на дальньому боці штрафного, звідки прострілив у воротарський, а Ісенко перевів точно на ногу Кожушку.

23 вересня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Іліч із глибокого штрафного з лівого флангу подав точно рук Ісенка.

23 вересня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Уже заморожують ногу Кожушку в центрі поля.

23 вересня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 вересня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

23 вересня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

По ногам Дібанго на правому фланзі атаки зіграв Якубу.

23 вересня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

23 вересня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Сантана влучив ногою в живіт Вакулку на чужій половині.

23 вересня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Задерака з лівого флангу виконав подачу на дальній кут воротарського, де Понєдєльнік завершував зльоту, але просто не влучив у ворота з дуже гострого кута.

23 вересня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Іліч у центральному колі атакував із відбиранням Сантану, після чого Вакулко одразу запустив передачу на Кожушка в півколо перед штрафним, а той побив у лівий нижній кут!

23 вересня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

МОМЕНТ! Бізімана прочитав суперника на лівому фланзі атаки, після чого одразу пробив у дальній кут з-за меж штрафного, але Ісенко витягнув.

23 вересня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бізімана зіграв на лівий фланг атаки на Задераку, той виконав подачу, а Кожушко навіть не чіпав м'яч головою, тоді як той залетів у дальній кут.

23 вересня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Малувато ідей в атаці від обох команд бачимо.

23 вересня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Дібанго завершив просування на швидкості лівим флангом атаки прострілом на ближню, де Сантана вибив м'яч на кутовий.

23’

Кривбас робить спроби атакувати.

23 вересня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Фол Кожушка проти Челядіна біля центральної лінії.

23 вересня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Простріл від Нестеренка з лівого флангу пішов до суперників.

23 вересня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Нестеренко на лівому фланзі атаки забрав м'яч у Задераки, після чого зіграв на Бацулу, той прострілив на Степаненка, а Руслан п'ятою відкинув на Челядіна.

23 вересня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Так. Бачимо, що команди більше полюбляють грати в повітрі.

23 вересня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Сантана в боротьбі біля центрального кола сфолив проти Стецькова.

23 вересня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Кане з лівого флангу подав на дальню стійку, але там Дібанго скинув на воротаря.

23 вересня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Навіс із лівого флангу від Якубу перехопив у воротарському Кліщук.

23 вересня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Павлюк одним підкатом на правому фланзі атаки поклав одразу двох суперників.

6’

Через боротьбу м'яч майже не відходить від центральної лінії.

23 вересня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Без швидкостей почали грати команди.

23 вересня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Закривавлене обличчя в Корнієнка після боротьби проти Іліча в центрі поля.

23 вересня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Переведення на правий фланг атаки для Понєдєльніка було засильним.

23 вересня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

23 вересня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 вересня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 23-го вересня, відбудеться поєдинок 8-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться полтавська «Ворскла» й криворізький «Кривбас». Матч пройде в Полтаві, на полі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського, початок о 17:00.

Команда Юрія Вернидуба набрала прекрасний темп і зараз становить загрозу для будь-якого суперника. Але на шляху в «Кривбасу» гостьовий матч проти «Ворскли», на якій будь-яка команда може втратити важливі бали. А тут ще й рідкісний випадок для останніх турів – VAR буде відсутній на грі, тож можемо очікувати на черговий емоційний поєдинок. Полтавці до цього тричі перемогли, але «Динамо» зупинило цю вакханалію команди Скрипника. Комусь у тренерській дуелі доведеться поступитися.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» – «Кривбас».