Бойко, 61 (пен.), Прядун, 90+1 – Бражко, 3, Ярмоленко, 72, Буяльський, 77, Волошин, 90+3

ЛНЗ: Пеньков – Норенков, Селін, Муравський, Лопирьонок (Бойко, 33), Стасюк (Савін, 79) – Олійник (Тищенко, 66), Калюжний – Пасіч (С. Шестаков, 66), Хобленко (Прядун, 66), Наумець.

Запасні: Самойленко, Насонов, Ковальов, Банада, Тарасенко, Копил, Хамелюк.

«Динамо» Київ: Бущан – Дубінчак (Малиш, 81), Попов (Сирота, 64), Біловар, Караваєв – Андрієвський (Рамадані, 82), Бражко – Діалло (Беніто, 64), Буяльський, Ярмоленко – Ванат (Волошин, 63).

Запасні: Нещерет, Моргун, Кабаєв, Дячук, Царенко.

23 вересня о 15:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

23 вересня о 14:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Беніто відкрився на лівому фланзі штрафного під передачу Буяльського, після чог овіддав на порожні для Волошина.

23 вересня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу з правого флангу від Норенкова в центрі воротарського головою завершив Прядун!

23 вересня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

89’

ЛНЗ закидав м'яч до правого флангу атаки, але Караваєв це прочитав.

23 вересня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Шестаков виконав дальній удар із лівого флангу точно до рук Бущана.

23 вересня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Замість Андрієвського гратиме Рамадані.

81’

Малиш вийшов на заміну Дубінчаку.

23 вересня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Савін дограватиме замість Стасюка.

23 вересня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! У лівий нижній кут пробив Буяльський із пенальті.

23 вересня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ПЕНАЛЬТІ! Дубінчак проходив лівим флангом штрафного до лицьової, а Муравський у підкаті його збив.

23 вересня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Сирота з глибини зіграв до правого флангу штрафного на Ярмоленка, який у дотик прибрав захисника та пробив у дальній кут.

23 вересня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Динамо наразі вантажить м'яч до чужого штрафного.

23 вересня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Норенков із лівого флангу виконав подачу за лицьову.

23 вересня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Буяльський попереджений за розмови.

66’

Шестакова випустили замість Пасіча.

66’

Прядун замінив Хобленка.

23 вересня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Тищенко грає замість Олійника.

23 вересня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Волошин уже на картці за підсумком підкату на правому фланзі атаки.

23 вересня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Попова поміняли на Сироту.

64’

Волошин грає замість Ваната.

23 вересня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Беніто грає замість Діалло.

23 вересня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Удар від Бойка з пенальті пішов у лівий нижній кут.

60’

БУДЕ ПЕНАЛЬТІ.

23 вересня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

ПЕНАЛЬТІ! Стасюк виконав подачу з правого флангу на дальній бік штрафного, де Караваєв приняв м'яч на руку.

23 вересня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

МОМЕНТ! Хобленко непогано прискорився правим флангом до межі штрафного та пробив точно в руки Бущану.

23 вересня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Караваєв отримав по обличчю на правому фланзі оборони від Бойка.

23 вересня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Пеньков на виході з воріт зіграв на перехопленні подачі Ярмоленка з правого флангу штрафного.

23 вересня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Кияни намагаються спокійно розігрувати в центрі поля.

23 вересня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

МОМЕНТ! Норенков із гострого кута на лівому фланзі штрафного бив у дальній кут, проте Бущан перевів на кутовий.

23 вересня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 вересня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

23 вересня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, три хвилини.

23 вересня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Норенков у підкаті на лівому фланзі захисту зачепив ноги Ваната.

23 вересня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Наумець накрутив суперників на вході до правого флангу штрафного, після чого потужно пробив повз ближню стійку.

23 вересня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

МОМЕНТ! Бущан із-під поперечини дістав несподіваний дальній постріл із правого флангу від Наумця.

23 вересня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Бойку не вдалось утримати м'яч у межах поля під час просування лівим флангом атаки.

23 вересня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ЛНЗ посунув гру ближче до центральної лінії.

23 вересня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Лопирьонка з пошкодженням замінили на Бойка.

23 вересня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Кутовий на правому фланзі для Динамо завершився передачею на Ярмоленка до штрафного від Бражка, але удар із розвороту пройшов повз дальню стійку.

23 вересня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Олійника попередили після завершення атаки Динамо за фол у підкаті на правому фланзі чужої половини проти Буяльського.

23 вересня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Свій шанс у вигляді штрафного ЛНЗ змарнував.

23 вересня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Дубінчак зіграв поштовхом у спину проти Наумця на лівому фланзі оборони.

23 вересня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Стасюк на правому фланзі оборони підкатом зачепив ноги Діалло.

23 вересня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Олійник напоровся на Біловара в центрі поля, але за фол це не порахували.

23 вересня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Дулуб кричить, щоб гравці ЛНЗ забирали м'яч під свій контроль.

23 вересня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Пеньков у воротарському забрав до рук високу подачу з лівого флангу від Андрієвського.

23 вересня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Ярмоленко з дриблінгу на правому фланзі відіграв у центр на Андрієвського, але того одразу зажували.

23 вересня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Пасіч із власної половини закинув на правий фланг штрафного на хід Хобленку, але той пробив повз дальню стійку.

23 вересня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Господарі намагаються пресингувати від центральної лінії.

23 вересня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Захиснику в ноги спрямував свій простріл із правого флангу штрафного Ярмоленко. Кутовий.

23 вересня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ! Пенькову вдалось витягнути удар Діалло з межі штрафного в лівий нижній кут.

23 вересня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Пасіч пробив повз дальню стійку на завершення зміщення з лівого флангу перед чужим штрафним.

23 вересня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

МОМЕНТ! Буяльському дали пробити з-під захисника перед штрафним, після чого Пеньков перевів над воротами.

23 вересня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Кияни нікуди не квапляться йти з чужої половини поля.

23 вересня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шалений постріл від Бражка з центральної зони перед штрафним під ліву стійку.

23 вересня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Караваєв зіграв до правого флангу штрафного на Ярмоленка, але той занадто відпустив від себе м'яч.

23 вересня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

23 вересня о 12:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 23-го вересня, відбудеться поєдинок 8-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться черкаський ЛНЗ і «Динамо» Київ. Матч пройде в Черкасах, на полі стадіону «Центральний», початок о 13:00.

Колектив Мірчі Луческу мав великі проблеми з досягненням бажаних результатів на старті сезону, пролетів повз основний раунд єврокубкових змагань і, здавалося, загубив черговий сезон. Але після вересневої міжнародної паузи «Динамо» повернулось із упевненою перемогою над «Ворсклою» (2:0), тож, можливо, не все втрачено для столичного колективу. У новачків «елітного» дивізіону, ЛНЗ, справи на старті йшли також не найкращим чином, але прийшов Олег Дулуб і команда з Черкас стала набагато небезпечнішою для суперників.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ЛНЗ – «Динамо» Київ.