Джуд БЕЛЛІНГЕМ: «Перехід в Реал став чимось особливим для мене»

Зірковий півзахисник поділився емоціями після останнього матчу

397
0
uefa.com. Джуд Беллінгем

Англійський півзахисник мадридського «Реала» Джуд Беллінгем прокоментував перемогу своєї команди в матчі 1-го туру Ліги чемпіонів проти «Уніон Берлін» (1:0).

«Я думаю, що ми домінували в матчі та створили хороші моменти, тож заслужили перемогу. Я дуже вдячний моїм товаришам по команді та персоналу, які зробили таку хорошу роботу, інтегруючи мене в склад команди. Тепер я на правильному шляху. У нас хороші результати.

Скажу чесно, я сподіваюся, що продовжу забивати голи на 94-й або 95-й хвилинах. Хоча краще вирішувати долю матчу раніше. Перехід в «Реал» став чимось особливим для мене, більшим ніж я навіть мріяв. Відколи себе пам’ятаю, як дивився телевізор, я дивився матчі мадридського клубу, а тепер я одягнув цю футболку і забиваю за них, це прекрасно», – сказав Беллінгем.

Беллінгем забив переможний м'яч у ворота німецької команди на 90+4 хвилині. Його гол став єдиним у матчі.