Понервували лише в першому таймі. Ман Сіті почав із вольової перемоги

Підопічні Пепа Гвардіоли здобули перемогу в першому матчі ЛЧ

883
0
ФК Манчестер Сіті

19 вересня, чинний переможець Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» на своєму полі приймав сербську «Црвену Звезду».

Після першого тайму сербський колектив неочікувано перемагав з рахунком 1:0, єдиний м'яч у таймі забив ганський форвард Осман Букарі. За першу половину зустрічі «містяни» завдали 22 удари по воротах суперника, що є рекордною кількістю в історію турніру.

В другому таймі підопічні Пепа Гвардіоли зуміли забити тричі. Спочатку рахунок зрівняв аргентинець Хуліан Альварес, а потім він же вивів свій клуб вперед. Крапку в матчі поставив Родрі, який зумів забити на 73-й хвилині.

Ліга чемпіонів. 1-й тур, 19 вересня

Манчестер Сіті (Англія) – Црвена Звезда (Сербія) – 3:1

Голи: Альварес, 47, 60, Родрі, 73 – Букарі, 45.

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер, Аке, Рубен Діаш (Льюїс, 83), Серхіо Гомес (Аканджі, 58), Бернарду Сілва (Доку, 44), Родрі (Філліпс, 83), Фоден (Бобб, 83), Матеуш Нунеш, Холанд, Альварес.

Црвена Звезда: Глазер, Драгович, Родич, Джига, Мітрович (Лучич, 78), Іванич (Олаїнка, 68), Хван Ін Бом (Кангва, 83), Стаменич, Міяйлович, Букарі (Дегенек, 83), Ндіайє (Красо, 6) ).

Удари (у площину): 37 (16) – 3 (2)
Кутові: 12 – 0
Офсайди: 1 – 1.

Огляд матчу:

Події матчу

73’
ГОЛ ! М'яч забив Родріго Ернандес (Манчестер Сіті).
60’
ГОЛ ! М'яч забив Хуліан Альварес (Манчестер Сіті).
47’
45’ +1
ГОЛ ! М'яч забив Осман Букарі (Црвена Звезда).
(3)

Все вирішилося на тай-брейку. Визначено другу фіналістку турніру в Мадриді
Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії

Журналіст: «Пушич не витримував тиску та впадав у стрес»
Футбол | 03 травня 2024, 11:30 10

У пресу потрапила інформація про часи роботи нинішнього коуча «Шахтаря» у «Твенте»